Arslan Soydan Haberleri

Arslan Soydan haber, Arslan Soydan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arslan Soydan - 01.10.2016
Fındık Fiyatındaki Düşüş
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fındık fiyatında yaşanan düşüşün üreticileri üzdüğünü söyledi.
Arslan Soydan - 16.09.2016
Fındık Üreticileri Taban Fiyat İstiyor
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, "Serbest piyasa koşullarının tartışıldığı bugünlerde üreticiler olarak artık taban fiyat belirlenmesini istiyoruz.
Arslan Soydan - 07.09.2016
Fındık Üreticisi Bayram Sonrasından Umutlu
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, henüz üreticiyi memnun etmeyen fındık fiyatının, Kurban Bayramı sonrası artmasını beklediklerini söyledi.
Arslan Soydan - 05.09.2016
Fındık Üreticisi Fiyat Dalgalanmasından Memnun Değil
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, normal şartlarda pazara fındık inmeyince fiyatta artış olduğunu belirterek, "Bu sezon hem rekolte düşük hem de pazara fındık inmezken fiyatın artmamasına şaşıyoruz.
Arslan Soydan - 28.08.2016
Dünya Pazarında Yeri Olan Fındığın Kalitesini Korumak Lazım"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fındığın hem Karadeniz hem de ülke ekonomisi için önemli bir tarımsal ürün olduğunu söyledi.
Arslan Soydan - 22.08.2016
Düzeltme"Fındık Üreticisi Ürününü İyi Fiyata Satmayı Bekliyor" Başlıklı Haberimizin Spotundaki...
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2016 yılı hasadının başlamasıyla fındık fiyatının borsalarda 11, serbest piyasada 12 lira seviyelerinde açılış yaptığını söyledi.
Arslan Soydan - 22.08.2016
Fındık Üreticisi Ürününü İyi Fiyata Satmayı Bekliyor"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2016 yılı hasadının başlamasıyla fındık fiyatının borsalarda 11, serbest piyasada 12 lira seviyelerinde açılış yaptığını söyledi.
Arslan Soydan - 15.08.2016
Ordu'da Fındık 12 Liraya Kadar Alıcı Buluyor
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bugünden itibaren Ordu'da fındık pazarının resmen kurulduğunu söyledi.
Arslan Soydan - 09.08.2016
Rekoltesi Düşük Olan Fındığın Kalitesi İyi Çıktı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ordu'da 2016 yılı fındık rekoltesinin çok az olmasına rağmen kalitesinin çok yüksek çıktığını söyledi.
Arslan Soydan - 02.08.2016
Ordu'da Fındık Hasadı Başladı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan da fındık bahçelerini gezerek üreticilerle sohbet etti.
Arslan Soydan - 01.08.2016
Fındık Fiyatı 13 Liraya Çıktı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, serbest piyasada 2015 yılı fındığının 13 liradan alıcı bulduğunu söyledi.
Arslan Soydan - 24.07.2016
Fındık İşçilerine "Düşük Rekolte" Uyarısı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tarım il ve ilçe müdürlüklerinin açıkladığı takvime göre fındık hasat sezonuna 10 günden az zamanın kaldığını anımsattı.
Arslan Soydan - 21.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
Arslan Soydan - 20.07.2016
Fındık İşçi Ücretleri Belirlendi
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, 2016 yılı fındık işçi yevmiyesinin 55 lira olarak belirlendiğini bildirdi.
Arslan Soydan - 15.07.2016
Fındık Fiyatı Yeniden 10 Liraya Çıktı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta 8 liradan işlem gören fındık fiyatının yeniden çift haneli rakamlara çıkarak 10 lira olduğunu söyledi.
Arslan Soydan - 12.07.2016
Fındık Sektör Temsilcileri Rekolteyi Değerlendirdi
"Bizce uygun ve olumlu bir rekolte açıklanmıştır" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan da Ziraat Odaları'nın geçen yıl 590 bin ton rekolte açıkladığını belirterek, bu sene ise rekoltenin Bakanlık tarafından 468 bin ton olarak açıklandığını söyledi.
Arslan Soydan - 08.07.2016
Ordu'daki Sel ve Heyelan
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı'nın birinci günü etkili olan şiddetli yağmurun sele dönüştüğünü, sele bağlı olarak da birçok yerde heyelanların olduğunu anımsattı.
Arslan Soydan - 30.06.2016
Fındık İhracatçısı Rusya ile Yaşanan Olumlu Gelişmelerden Memnun
"İhracat artarsa fiyat da artar" Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan ise Rusya ile yaşanan sorunların aşılmasının sevindirici olduğunu belirterek, "Çünkü ülke olarak ne kadar fazla fındık ihracatı yaparsak bunun iç piyasa fiyatlarına olumlu yansımaları olacaktır.
Arslan Soydan - 24.06.2016
Fındıkta En Büyük Tehlike Külleme Hastalığı"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, gelecekte fındıkla ilgili en büyük tehlike olarak külleme hastalığını gördüklerini söyledi.
Arslan Soydan - 20.06.2016
Fındıkta Düşüş Sürüyor
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, serbest piyasada işlem gören fındık fiyatının 8 liraya kadar gerilemesinin kendilerini adeta şok ettiğini belirtti.
Arslan Soydan - 17.06.2016
Fındık Üreticisine Verilen Destek 5 Milyar Lirayı Aşıyor
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, AA muhabirine, alan bazlı destek ödemelerinin bugünden itibaren üreticinin hesaplarına yatırılacağını söyledi.
Arslan Soydan - 12.06.2016
Fındık Üreticisinin Yüzü Alan Bazlı Destekle Gülüyor
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son yıllarda Türkiye'de tarımsal ürünler içerisinde en fazla desteğin fındığa verildiğini belirterek, "Bu anlamda hükümetimize teşekkür ederiz.
Arslan Soydan - 11.06.2016
Fındıkta Külleme Hastalığı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, son yıllarda fındıkta külleme hastalığının görüldüğünü belirterek, "Bu hastalık fındıkta hem kaliteyi hem de verimi etkiliyor.
Arslan Soydan - 09.06.2016
Fındık Üreticisine Destek
Üreticiler çifte bayramı yaşayacak Öte yandan Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ödeme takviminin netleşmesine sevindiklerini belirterek, "Yaklaşık 400 bin üreticimizin beklediği haber geldi.
Arslan Soydan - 09.06.2016
Fındık Timi" Hasat Döneminde İşbaşı Yapacak
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezona yaklaşılırken erken hasadın önüne geçmek için çalışma başlattıklarını söyledi.
Arslan Soydan - 07.06.2016
Fındık Üreticilerine Bakım Uyarısı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, fındıkta verim ve kaliteyi artırmak için haziran ve temmuz aylarında yapılacak bakımın son derece önemli olduğunu belirterek, "Üreticilerimizin bahçelerine yeterince bakım yaparak hasat dönemine hazırlıklı girmelerini bekliyoruz.
Arslan Soydan - 05.06.2016
Fındıkta Rekolte Çalışmaları
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, bazı tarafların rekolte açıklamalarını duyduklarını belirterek, "Tabii ki üreticilerimiz bunlara itibar etmesin.
Arslan Soydan - 01.06.2016
Fındığını Satamayan Üretici Yeni Sezonu Beklesin"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, "Bu sezon istediği fiyattan fındığını satamayan üreticilere yeni sezonu beklemelerini öneriyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arslan Soydan Haberleri | Arslan Soydan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Arslan Soydan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arslan Soydan kimdir, hayatı ve biyografisi. Fındıkta Üretici Yeni Haftaya Umutla Bakıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 21:19:56. #1.13#

title