Arslan Soydan Haberleri

Arslan Soydan haber, Arslan Soydan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arslan Soydan - 10.08.2018
Zararın Boyutu Oldukça Yüksek"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Arslan Soydan ve Hasan Kozoğlu, selin büyük hasara yol açtığı Ordu'nun Ünye ilçesindeki tarım arazilerinde inceleme yaptı.
Arslan Soydan - 09.08.2018
Ordu'daki Sel
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, "Görüntülerde görüldüğü gibi üreticimizin zor imkanlarla toplayıp harmanladığı fındığı denize dolmuş durumda.
Arslan Soydan - 07.08.2018
Fındığı Aflatoksine Karşı Koruyun"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, üreticilerin fındığı aflatoksine karşı koruması gerektiğini belirterek, "Fındık yağış altında bırakılmamalı ve harmana serilen ürün sürekli havalandırılmalı.
Arslan Soydan - 05.08.2018
Devletin 'Fındık Piyasasında Varım' Demesi Önemli"
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, bugünkü serbest piyasada oluşan fiyatlar karşısında devletin de 'fındık piyasasında varım' demesinin son derece önemli olduğunu ifade etti.
Arslan Soydan - 24.07.2018
Gübretaş, Ordu'da "Bahçe Günü Etkinliği" Düzenledi
Etkinliğe, Ordu Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, FİSKOBİRLİK Genel Müdür Yardımcısı Salih Öğütgen ile fındık üreticileri katıldı.
Arslan Soydan - 22.07.2018
Kaliteli Fındık İçin "Erken Hasat Etmeyin" Uyarısı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, AA muhabirine, bölgenin en önemli geçim kaynağında 2018 hasat yılına sayılı günler kaldığını söyledi.
Arslan Soydan - 20.07.2018
Fındık Hasadında Çocuk İşçi Çalıştırana Ceza Kesilecek
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, Ordu'da ilçelerde kaymakamlıklar tarafından oluşturulacak denetim ekiplerinin kontrollerinde, fındık bahçesinde ücret karşılığı çocuk işçi çalıştırdığı tespit edilenlere ceza yazılacağını bildirdi.
Arslan Soydan - 10.07.2018
Fındıkta Rekolte Tespit Çalışması Tamamlandı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, 2018 yılı fındık rekoltesini belirlemek üzere oluşturulan komisyon üyelerinin çalışmalarını tamamladığını bildirdi.
Arslan Soydan - 25.06.2018
Fındıkta Rekolte Tespit Çalışması Başladı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, 2018 yılı fındık rekoltesini belirlemek üzere oluşturulan komisyon üyelerinin çalışmalarına başladığını bildirdi.
Arslan Soydan - 29.05.2018
Ziraat Odalarından "Fındık Rekoltesi" Uyarısı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Soydan, fındık üreticilerinden, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanacak rekoltenin dışında yapılan açıklamalara itibar etmemelerini istedi.
Arslan Soydan - 28.05.2018
Giresun Ziraat Odasından İftar Yemeği
İftar yemeğine AK Parti Giresun milletvekilleri Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, merkez mahalle ve köy muhtarları ile sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri katıldı.
Arslan Soydan - 03.01.2017
Fındık Üreticilerine Tarım Sigortası Uyarısı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, fındık üreticilerini tarım sigortası yaptırmaları konusunda uyardı.
Arslan Soydan - 25.12.2016
Fındık Üreticileri 2017'den Umutlu
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2016 yılında üreticilerin yüzünün, devlet destekleme ödemeleriyle güldüğünü söyledi.
Arslan Soydan - 21.12.2016
Fındıkta Alan Bazlı Gelir Desteği
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, fındıkta alan bazlı gelir desteğinin, ürünün hem kalitesi hem de verimine önemli ölçüde katkısı olduğunu bildirdi.
Arslan Soydan - 18.12.2016
Kayseri'deki Terör Saldırısına Tepkiler
Saldırıda şehit olan askerlere Allah'tan rahmet ve yaralılara da acil şifa dilediğinde bulunan Akdeniz, şöyle devam etti: "Kan sadece bayrağımızın rengi değil, bizi Türk milleti yapan renktir. Ülkemizi bölmek isteyen hainler; sizler Türkiye'yi yıldıramayacaksınız. Bizleri birbirimize düşüremeyeceksiniz. Bu devlet inanıyorum ki bu zor günleri de aşacaktır. Terör saldırısını lanetliyor, şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum." Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan ise Türk milletine hiçbir gücün diz çöktüremeyeceğini belirterek, şunları kaydetti: "İnşallah bu kirli oyunlar en kısa sürede çözümlenecek ve oyun kuranların kirli hesapları ortaya çıkacak.
Arslan Soydan - 15.12.2016
Fındık Üreticilerine Ek Ödeme Yapılacak
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alan Bazlı Gelir Desteğinin bölge için çok önemli devlet desteği olduğunu söyledi.
Arslan Soydan - 24.11.2016
Tzob Yönetim Kurulu Üyesi Soydan Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, fındık üreticisinin, önünü görebilmesi için fiyatların istikrarlı olması gerektiğini söyledi.
Arslan Soydan - 21.11.2016
Tzob Yönetim Kurulu Üyesi Soydan Açıklaması
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, bugün Ordu Ticaret Borsası'nda 50 randımanlı fındığın fiyatının 10,50 lira olduğunu belirterek, "Bu da yükselişe geçtiğini gösterdi ama güven vermiyor.
Arslan Soydan - 10.11.2016
Fındık Fiyatında 1 Liralık Düşüş
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine, 11,25 liradan işlem gören fındık fiyatının 1 lira birden düşerek 10,25 liraya gerilediğini belirtti.
Arslan Soydan - 13.10.2016
Fındık Fiyatı 11 Liranın Altına Düştü
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, borsada bugün 10,75 lira olarak açıklanan fındık fiyatının düşmeye devam ettiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arslan Soydan Haberleri | Arslan Soydan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Arslan Soydan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arslan Soydan kimdir, hayatı ve biyografisi. Marmara'nın Ayçiçeği Karadeniz'in Soyası Güneydoğu'yu Sevdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 20:10:30. #1.13#

title