Arslan Güven Haberleri

Arslan Güven haber, Arslan Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arslan Güven: 20. Türkiye Fotoğraf YarışmasıArslan Güven 12.11.2013
Arslan Güven: Dünya Mirasları Galeri Kara'daArslan Güven 31.10.2013
Arslan Güven: Dünya Mirasları Bu GalerideArslan Güven 19.10.2013
Arslan Güven 15.4.2013
Arslan Güven Tazeledi
Bursa'nın Gemlik ilçesinde, 66 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi'nin olağan genel kurulunda Fehmi Arslan ve yönetim kuruluna güven oyu çıktı.güven tazeleyen Fehmi Arslan, yaptığı konuşmada, "Kooperatifi daha ileri seviyeler taşımak için yönetim"...
Arslan Güven 9.1.2013
"Pencereden Baktı, Ödülü Kaptı''
Ozan Sağdıç, Mehmet Arslan Güven, Adnan Polat, Abdullah Gündüz, Uğur Kavas, Eray Kanımtürk ve Nazım Özdemir'den oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucu, Siyah-Beyaz dalında "Acelle'de Sabah" "Orman Yolu" "Orman İçi" "Eve Dönüş" adlı 4 fotoğraflık serisi ile Yavuz Yaman 1.
Arslan Güven 26.12.2012
"Tarım ve İnsan" 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Devlet Sanatçısı Ozan Sağdıç, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Arslan Güven, Uluslararası Savaş Fotoğrafçısı ve Belgesel Yapımcısı Coşkun Aral, Denizbank Kültür ve Sanat Yöneticisi Perihan Yücel, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Serhat Kaymas ile Yayın Dairesi Başkanlığı Proje Geliştirme ve Programlama Çalışma Grubu Sorumlusu Ali Metin'den oluşan jüri üyesinin seçimiyle derece giren yarışmacılar şöyle: -Genel kategori: 1.
Arslan Güven 4.10.2012
Güldürmek İçin Ağladı!
Arslan Güven, Show TV'de yayınlanan Dünyanın En Kısa Dizisi " Oldu Teşekkürler " deki canlandırdığı tiplemelerle güldürüyor.
Arslan Güven 3.9.2012
Arslan Güven 'Oldu Teşekkürler' Diyecek
Radyo mikrofonlarının buğulu, hüzünlü sesi Arslan Güven "Oldu Teşekkürler" komedi grubuyla anlaştı.
Arslan Güven 13.8.2012
Bereketli Toprakların Çalışkan İnsanları Aydınlılarla Buluştu
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Recep Tezgel'in, Fotoğraf dalındaki tek Devlet Sanatçısı unvanına sahip Ozan Sağdıç'ın, Uluslararası Savaş Fotoğrafçısı ve Belgesel Yapımcısı Coşkun Aral'ın, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Arslan Güven'in, Denizbank Kültür ve Sanat Danışması Perihan YÜCEL'in, Hacettepe Üniversitesi öğretim görevlilerinden Serhat Kaymas'ın, Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Yayın Çalışma Grubu Başkanı Ali Metin'in oluşturduğu jüri üyeleri zorlu bir çalışmayla tam 477 katılımcının gönderdiği 2061 fotoğraf arasında 5 ayrı kategoride ödül alan fotoğrafları seçti.
Arslan Güven 14.7.2012
Haluk Özkan 'Aşka ve Barışa Dair' Söyledi
Festivallerin aranan ismi, Haluk Özkan, Türkiye konserlerine başladı.
Arslan Güven 8.7.2012
4. Ulusal Fotoğraf Yarışması'na Başvurular 13 Temmuz'da Sona Eriyor
Toplamda 15 bin TL'nin dağıtılacağı yarışmada ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan yüzlerce fotoğraf yılın farklı zamanlarında Türkiye'nin çeşitli illerinde vatandaşlarla buluşacak. Sergilenen fotoğraflar ayrıca Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan fotoğraf albümleriyle de arşivlenecek. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı'nın organizatörlüğünde gerçekleştirilen yarışmada Coşkun Aral, Ozan Sağdıç, Mehmet Arslan Güven gibi fotoğrafçılık alanında önemli isimler jüri üyeleri arasında yer alıyor.
Arslan Güven 6.4.2012
Tarım Bakanlığı'ndan "Tarım ve İnsan" Sergisi
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Bakanlığın geleneksel hale getirdiği Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda bu yıl 477 katılımcının 2 bin 61 eserinin, fotoğraf jürisi tarafından değerlendirildiği ifade edildi. Açıklamada şöyle devam edildi: "Bakanlığın Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Recep Tezgel, fotoğraf dalındaki tek devlet sanatçısı unvanına sahip Ozan Sağdıç, Uluslararası Savaş Fotoğrafçısı ve Belgesel Yapımcısı Coşkun Aral, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Arslan Güven, Denizbank Kütür ve Sanat Danışmanı Perihan Yücel, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Serhat Kaymas ile Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Yayım Çalışma Grubu Sorumlusu Ali Metin'den oluşan jüri üyeleri oldukça titiz bir çalışmayla; Genel, Çiftçi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları, Öğrenci ve Denizbank çalışanları olmak üzere 5 ayrı kategorinin derece alan isimlerini belirlemişlerdir.
Arslan Güven 12.3.2012
Arslan, Güven Tazeledi
AK Parti Bartın İl Başkanlığı kongresi gerçekleştirildi.
Arslan Güven 16.2.2012
Arslan Güven Tazeledi
Antalya'nın Akseki ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 2012 yılı mali kongresinde Başkan Mustafa Arslan ve ekibi güven tazeledi.
Arslan Güven 30.12.2011
Başkanlığa Resul Gümüş Seçildi
İbrahim PEYNİRCİ sözlerini şöyle sürdürdü : " Fotoğraf camiasının yakından tanıdığı isimleri ilçemizde ağırlayarak arkadaşlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmelerine katkı sağladık.Kocaeli Ünv.Fotoğraf Bölümü Başkanı Prof.Özer KANBUROĞLU, Hacettepe Ünv.Fotoğraf Bölümü öğretim görevlisi Mehmet Arslan GÜVEN, Yıldız Üniversitesi'nden Tülay ÇELLEK, fotoğraf sanatçıları Murat AYDINLILAR, Abit KÜLLEBİ, Deniz KÖSE, Şenay HASIRCI, Tamer YILMAZ, BUFSAD Doğa grubu bizlerle gösteri, söyleşi ve çekim gezisi olarak bilgi ve tecrübelerini arkadaşlarımıza aktardılar.
Arslan Güven 13.12.2011
"Bereketli Topraklarımızın Çalışkan İnsanlarından Kareler" Batman'da Sergilendi
Yarışmanın jüri üyeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Recep Tezgel, fotoğraf dalındaki tek devlet sanatçısı unvanına sahip Ozan Sağdıç, Uluslararası Savaş Fotoğrafçısı ve Belgesel Yapımcısı Coşkun Aral, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Arslan Güven, Denizbank Kültür ve Sanat Danışmanı Perihan Yücel, Hacettepe Üniversitesi öğretim görevlilerinden Serhat Kaymas ile Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Yayım Çalışma Grubu Sorumlusu Ali Metin'den oluştu.
Arslan Güven 12.12.2011
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Ulusal Fotoğraf Yarışması Sonuçları
Yarışmada bu yıl 2 bin 61 eserinin fotoğraf jürisi tarafından tek tek değerlendirildiği ve dereceye giren isimlerin belirlendiği kaydedilen açıklamada şöyle denildi: "Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Recep Tezgel, Devlet Sanatçısı Ozan Sağdıç, uluslararası fotoğraf sanatçısı ve belgesel yapımcısı Coşkun Aral, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Arslan Güven, Denizbank Kültür ve Sanat Danışmanı Perihan Yücel, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Serhat Kaymas ile Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Yayım Çalışma Grubu Sorumlusu Ali Metin'den oluşan jüri üyeleri oldukça titiz bir çalışmayla genel, çiftçi, bakanlık çalışanları, öğrenci ve Denizbank çalışanları olmak üzere 5 ayrı kategorinin derece alan isimlerini belirledi.
Arslan Güven 25.10.2011
Tarım Bakanı Depremzedenin Ödülünü Telefonla Bildirdi
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı'nın Denizbank sponsorluğunda düzenlediği 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda sonuçlar Bakan Mehdi Eker'in katılımıyla gerçekleştirildi. 477 katılımcının gönderdiği 2 bin 61 eser arasında dereceye girenler belli oldu. Jüri üyeliklerini Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Recep Tezgel, fotoğraf devlet sanatçısı Ozan Sağdıç, uluslararası savaş fotoğrafçısı ve belgesel yapımcısı Coşkun Aral, Hacettepe Üniversitesi öğretim üyesi Mehmet Arslan Güven, Denizbank Kültür ve Sanat Danışmanı Perihan Yücel, Hacettepe Üniversitesi öğretim görevlilerinden Serhat Kaymas ile Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Yayım Çalışma Grubu Başkanı Ali Metin'in yaptığı ödül töreninde genel, çiftçi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı çalışanları, öğrenci ve Denizbank çalışanları olmak üzere 5 ayrı kategoride derece alanlar belirlendi.
Arslan Güven 8.8.2011
Ünlü Manken Vahe'den Genç Sporcu Paşa'ya Destek…
Gençlik Spor İl Müdürlüğü Yüzme Takımı adına yarışlara katılan genç müzisyen Paşa, madalyasını aldığında ünlü cansız manken Vahe Kılıçarslan, antrenörü Canan Horasanlı ve takım arkadaşları tarafından tebrik edildi. Yarışma boyunca genç yüzücülere destek veren Vahe, 400 metre 15 yaş grubunda madalya alan Paşa'yla yakından ilgilendi. Genç sporcu Paşa ve Vahe objektiflere madalya ile mutluluk pozu verdiler. Organizasyonda Adalar Kaymakamı Salih Keser, Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu, Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Ahmet Bozdoğanve Kınalıada Su Sporları Kulübü Başkanı Prof. Dr. Emre Burçkin, usta müzisyen Erkan Oğur, yazar Arslan Güven ve ünlü manken Vahe Kılıçarslan'da yer aldı.
Arslan Güven 8.8.2011
Ünlü Manken Vahe'den Genç Sporcu Paşa'ya Destek
Gençlik Spor İl Müdürlüğü Yüzme Takımı adına yarışlara katılan genç müzisyen Paşa, madalyasını aldığında ünlü cansız manken Vahe Kılıçarslan tarafından tebrik edildi. Yarışma boyunca genç yüzücülere destek veren Vahe, 400 metre 15 yaş grubunda madalya alan Paşa'yla yakından ilgilendi. Genç sporcu Paşa ve Vahe objektiflere madalya ile mutluluk pozu verdiler. Organizasyonda Adalar Kaymakamı Salih Keser, Adalar Belediye Başkanı Dr. Mustafa Farsakoğlu, Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Ahmet Bozdoğanve Kınalıada Su Sporları Kulübü Başkanı Prof. Dr. Emre Burçkin, usta müzisyen Erkan Oğur, yazar Arslan Güven ve ünlü manken Vahe Kılıçarslan'da yer aldı.
Arslan Güven 30.7.2011
3. Ulusal Tarım ve Hayvancılık Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye girenler jüri üyeleri tarafından kamuoyuyla paylaşıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen fotoğraf yarışmasının sonuçlarını Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanı Recep Tezgel açıkladı. Bu yıl üçüncüsünün düzenlendiğini söyleyen Tezgel, "Yarışma çok ince ve sık incelemeyle sonuçlandı. " dedi. Yarışmanın jüri üyeliklerini, Yayın dairesi Başkanı Recep Tezgel, Türkiye'de fotoğrafçılık alanında tek devlet sanatçısı olan Ozan Sağdıç, Hacettepe öğretim üyesi Mehmet Arslan Güven, Uluslararası Savaş Fotoğrafçısı Coşkun Aral, Denizbank Kültür ve Araştırma Danışmanı Serhat Kaymas ile Yayın Dairesi Başkanlığı Programlama Şube Müdürü Ali Metin yaptı.
Arslan Güven 30.6.2011
'Tarım Ve İnsan' Konulu Fotoğraf Yarışmasına Başvurular Devam Ediyor
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen 'tarım ve insan' konulu 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması'na başvurular devam ediyor. Başvuru süresi 22 Temmuz'da sona eriyor. 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda fotoğraflar, 5 ayrı kategoride görücüye çıkacak. Teması 'tarım ve insan' olan yarışmaya katılmak isteyenler en az 1, en fazla 5 fotoğrafla başvuruda bulunabilecek. Her türlü tarımsal faaliyetler, hayvancılık, toprak, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köy ve köylüyle ilgili görselleri içeren fotoğraflar, birbirinden önemli jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek. Birinciliğe değer görülen fotoğraf sahibini ise yarışma sonunda 4 bin liralık para ödülü bekliyor. Ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan yüzlerce fotoğraf yılın farklı zamanlarında Türkiye'yi dolaşacak ve sergilerde vatandaşlarla buluşacak. Yarışmada Coşkun Aral, Ozan Sağdıç, Mehmet Arslan Güven gibi fotoğrafçılık alanında önemli isimler jüri üyeleri arasında yer alıyor.
Şu an buradasınız: Arslan Güven Haberleri | Arslan Güven Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Arslan Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arslan Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkentte Kültür Sanat.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.8.2020 23:16:18. #1.14#
title