Arslan Bayramda Hediye Dağıttı

Arslan Bayramda Hediye Dağıttı

Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan ve Beraberindekilerle ziyarete gittikleri Ağrı Yetiştirme Yurdunda kurban kesip hediye dağıttı.

Arslan Bayramda Hediye Dağıttı

Ağrı Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni sonrasında ,Yetiştirme Yurduna gerçekleştirilen ziyaretle Yetiştirme Yurdu çocukları adına kurban kestirildi.

Ağrı Belediye Başkanı ve beraberindeki protokol üyeleri, Kurban Bayramı nedeniyle kimsesiz çocukları ve huzurevindeki yaşlıları ziyaret ederek Mübaret Kurban bayramlarını kutladı.

Çocukların bayramını kutlayarak kuban bayramında kurban kesme mutluluğunu yaşamalarını sağlayan Ağrı Belediye Başkanına ilgi büyüktü. Çocuklarla bayramlaşma ve bir süre sohbet eden Arslan buraadaki çocuklara çeşitli hediyeler dağıtarak buradan ayrıldı.

Bayramda Huzur evide ziyaret edildi.

Ağrı Belediye Başkanı ve beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte huzurevindeki yaşlıları ziyaret ettiler

Kısa sürede yaşlılarla kaynaşan Başkan Arslan huzurevide kalan yaşlılarlauzun uzun sohbet ederek dertlerini dinledi.

Arslan,Bayramların sevinç günleri olduğunu belirten Ağrı Belediye Başkanı Arslan Şehitlerin ve depremin ülkemizi sarstığı bir dönemde bu bayramı kutluyor olmaktan dolayı acı bir mutluluk yaşıyoruz dedi.

Bayramlar üzüntüleri azaltıyor, toplumun beraberliğini sağlıyor. İyi ki bu bayramlarımız var. Bayramlar sevinç günleridir.

Arzu ediyoruz ki dünyada insanlığı üzen sıkıntılar olmasın, mutluluk ve sevinç insanlığın ortak paydası olsun diye konuştu.Burada huzurevindeki yaşlılara çeşitli hediyeler dağıtıldıktan sonra ayrılan protkol üyelerini uğurlayan yaşlılar bayağı duygulandıklarını belirttiler.

Ziyarete Ak Parti Milletvekilleri Dr Mehmet Kerim Yıldız, Fatma Salman Kotan, Ak Parti İl Başkanı Abbas Aydın ve Belediye Meclis üyeleri katıldılar.