15 Aralık 2017 Cuma Günü Haberleri

HABER ARŞİVİ

Arşivdeki haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.

Tarih:  Kategori: 
Fransa'nın Kahire Büyükelçisi Romatet Açıklaması Fransa'nın Kahire Büyükelçisi Stephane Romatet, Mısır'ın Sina Yarımadası'nda Filistin devleti kurulması yönündeki söylentilerin "delilik ve ge..
Hollanda'da Bıçaklanan 2 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı Hollanda'nın Maastricht kentinde iki ayrı yerde çıkan kavgalarda bıçaklanan iki kişi hayatını kaybetti, üç kişi yaralandı.
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Evet, cemaatin okulunda ama burslu okumadım. 35 sene içerisinde cemaatin yüzlerce okulunda okuyan yüz ..
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Şu an itibarıyla gündemimizde bedelli askerlik konusu yok, bunu çok net bir şekilde söylememiz gerekiyor.
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, "Bu ülke, bu iktidar, Allah'ın izniyle bu coğrafyadaki bütün bu kıyamet senaryolarına rağmen her zamank..
Altunizade Kavşağı'ndaki 4 Üst Geçit Kaldırılıyor Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İSTANBUL DHAAltunizade'de Üsküdar-Ümraniye metro hattının yarın faaliyete geçecek olması nedeniyle Mahir İz v..
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Açıklaması Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, cemaat okullarına okuduğuna ilişkin olarak, "Hiçbir zaman ama hiçbir zaman aklımı bir..
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, "Birbirlerine temelden, tabandan zıt gibi gözüken, birbirlerine düşman gözüken iki terör örgütünün nasıl dayanışm..
Halı Sahadan Dönerken Çatışmanın Ortasında Kalan Genç Öldü Küçükçekmece'de iki grup arasında çıkan silahlı çatışma sırasında, arkadaşlarıyla halı saha maçından dönen ve olayla ilgisi bulunmay..
Yandex'de "Çevrimdışı Navigasyon" Dönemi CARMEDYA.COM – Yandex Navigasyon “çevrimdışı navigasyon” yapabilme özelliğini getirdi.
Gaziantep'te Asker Uğurlama Dönüşü Kaza: 1 Ölü, 7 Yaralı Gaziantep'te hafif ticari aracın otomobille çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.
Altunizade Kavşağı'ndaki Yaya Üst Geçitleri Kaldırılıyor Altunizade'de Mahir İz ile Kısıklı caddelerinde bulunan üst geçitler, Üsküdar-Ümraniye metro hattının faaliyete geçecek olması nedeniy..
Küçükçekmecede Silahlı Çatışma: 1 Ölü
Küçükçekmece'de Silahlı Çatışma: 1 Ölü
KÜÇÜKÇEKMECE'de iki grup arasında çıkan ve uzun namlulu silahların kullanıldığı çatışmada, yoldan geçmekte olan bir genç hayatını kaybetti.
15 Temmuz Köprüsünde Zincirleme Kaza
15 Temmuz Köprüsü'nde Zincirleme Kaza
15 Temmuz Şehitler Köprü girişi Ankara istikametinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Gündem Özetine - Başbakan Binali Yıldırım, Resmi Konut'ta Senegal Cumhurbaşkanı Macky Sall ile görüşecek, Point Hotel'de düzenlenecek Göç ve Uyum Sempozyumu'na katılacak.
Cenevre Süreci Büyük Bir Tehlike İçinde" Suriyeli muhaliflerin oluşturduğu Müzakere Yüksek Komitesi (MYK) Başkanı Nasır Hariri, Beşşar Esed rejiminin Cenevre sürecini sabote ettiğini belirter..
Abd'de İnternet Tarafsızlığı İptal Edildi İLGILI HABERLER : http://tr.euronews.com/2017/12/14/abd...
Trump'ın Kudüs Kararına "İç Politika" Damgası Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı Washington Ofisi (SETA DC) tarafından düzenlenen Kudüs paneline katılan konuşmacılar, ABD Başkanı ..
ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Haley'in İran Açıklaması Suudi Arabistan, ABD'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Nikki Haley'in "inkar edilemez" kanıtların, İran'ın Yemen'de Husilere f..
15 Temmuz Şehitler Köprüsü Girişinde Zincirleme Trafik Kazası(2) 15 Temmuz Şehitler Köprü girişi Ankara istikametinde 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı.