27 Mayıs 2017 Cumartesi Günü Haberleri

HABER ARŞİVİ

Arşivdeki haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.

Tarih:  Kategori: 
Ankara'da Yolcu Otobüsü Kaza Yaptı 8 Ölü, 11'i Ağır 32 Yaralı Ankara'da yolcu otobüsü kaza yaptı 8 ölü, 11'i ağır 32 yaralı (3)(Tür: Ankara)
Tütün Ürünlerinin Piyasa Arzına Süre Şartı Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumundan (TAPDK) Piyasaya Arz Uygunluk Belgesi alınan ürün çeşidi, belge veriliş tarihinden itibaren 90 gün içinde piyasaya arz edilmemesi halinde belge iptal edilmiş sayılacak.
İzmiri Avrupa Şampiyonu yapacağız
İzmir'i Avrupa Şampiyonu yapacağız
İzmir'i Avrupa Şampiyonu yapmak için EİB Bisiklet Takımı pedal çeviriyor
Manchester Cityden Monaconun Genç Yıldızına 50 Milyon Avro
Manchester City'den Monaco'nun Genç Yıldızına 50 Milyon Avro
Manchester City, bu sezon Fransa Ligue 1'i şampiyon kapatan AS Monaco takımının orta sahasındaki genç yetenek Bernardo Silva'yı renklerine bağladı.
Ankara-Çankırı Karayolunda Otobüs Kazası: 8 Ölü,11'i Ağır 32 Yaralı Ankara-Çankırı çandır yol ayrımında meydana gelen otobüs kazasında 8 yolcu hayatını kaybetti, 11’i ağır 32 kişi yaralandı.
Demet Akalın,Şampiyondan Villa Aldı...
Demet Akalın,Şampiyondan Villa Aldı...
Demet Akalın, önceki gün uzun süredir hayal ettiği Acarkent'te villasına kavuştu.
Nergis Kumbasar'dan Bomba İtiraf: Mehmet Ali Erbil Herkesi Aldatmıştır Nergis Kumbasar verdiği röportajda hep dost olarak kaldığı eski eşi Mehmet Ali Erbil ile ilgili çok özel itiraflarda bulundu. Kumbasar, "Mali, herkesi aldatmıştır" dedi.
Fitchten Opec Açıklaması
Fitch'ten 'Opec' Açıklaması
Fitch Ratings, "OPEC'in üretim seviyesini sınırlandırma kararının uzatılması dünya genelindeki ham petrol stok fazlasının önemli kısmının sindirilmesine yardımcı olacak" dedi.
Ankara-Çankırı Yolunda Meydana Gelen Otobüs Kazasında 8 Yolcu Hayatını Kaybetti 34 Yolcu Yaralandı
Ankara-Çankırı Yolunda Meydana Gelen Otobüs Kazasında 8 Yolcu Hayatını Kaybetti 34 Yolcu Yaralandı
IHAAW084913-ASA/27-05-2017 - Ankara-Çankırı yolunda meydana gelen otobüs kazasında 8 yolcu hayatını kaybetti 34 yolcu yaralandı 27.05.2017 08:49:13 TSI NNNN.
Uşak Üniversitesi Çiftçiyle Buluştu Uşak Üniversitesi, İletişim Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı ''Yeniden Toprağa'' projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlik ile Uşak Üniversitesi çiftçiler ile buluştu.
Satışa Hazır 5 Ton Domuz Eti Ele Geçti
Satışa Hazır 5 Ton Domuz Eti Ele Geçti
AYDIN'ın Koçarlı İlçesi'nde, jandarmanın yaptığı operasyonla yaklaşık 5 ton satışa hazır domuz eti ele geçirdi.
Eren Özmen, ABDnin En Zengin Kadınları Listesinde Yer Aldı
Eren Özmen, ABD'nin En Zengin Kadınları Listesinde Yer Aldı
Türk iş kadını Eren Özmen, Forbes dergisinin ABD'de "servetini kendi yapan en zengin kadınlar" listesinde 16'ncı sırada gösterildi
Etiyadan Herkese Yapay Zeka
Etiya'dan Herkese 'Yapay Zeka'
Türkiye'nin en büyük kurumsal yazılım firması Etiya yeni ürünü Cognitus ile yapay zeka geliştirmedeki bilgi birikimini paylaşıma açıyor.
Flaş
Flaş
DHA : Ankara Kalecik ilçesi yakınlarında yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı.
ABD'li Siyaset Bilimci ve Stratejist Brzezinski Vefat Etti NEW Polonya kökenli ABD'li siyaset bilimci, devlet adamı ve stratejist Zbigniew Kazimierz Brzezinski, 89 yaşında hayatını kaybetti.
Ankara'da Yolcu Otobüsü Şarampole Yuvarlandı: Ölü ve Yaralılar Var Ankara Kalecik ilçesi yakınlarında yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı.