Armağan Uzun Kaset Çıkaracak

Armağan Uzun Kaset Çıkaracak

Bodrum'da Bir Düğünde Sahne Alan Ünlü Sanatçı Bülent Ersoy'un Boşanma Davası Açtığı Armağan Uzun, Bir Kaset Çıkaracağını Söyledi.

Armağan Uzun Kaset Çıkaracak

Bodrum'da bir düğünde sahne alan ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un boşanma davası açtığı Armağan Uzun, bir kaset çıkaracağını söyledi.

Siirtli işadamı Deniz Bahçıvan ile Nuran Beklin'in Azka Otel'deki düğün töreninde sahneye çıkan sanatçı, sahne almadan önce basın mensuplarının sorularını cevapladı. Kaset çıkarma konusunda birkaç pürüz dışında her şeyin hazır olduğunu söyleyen Armağan Uzun, "Yarışmadan çıkan bir kişi olarak nereye kadar. Mutlaka insanların benden kaset beklentileri olduğunu biliyorum. Benimde hedeflerimden bir tanesiydi. Kaset çıkarmak için de değil tabii ki. Sevenlerime Armağan'a yakışır bir şey sunmak istiyorum. İşte yeni bebeğimiz bu diye güzel bir şekilde sevenlerimize sunmak istiyoruz. Şarkılarımız hazır. Güzel isim sanatçılarımızdan eserler var. Sürpriz olacak. İnşallah alnımızın akıyla çıkacağız" dedi.

Bülent Ersoy ile ilişkilerinde olayların farklı yöne çekildiğini ve dışarıdan etkilerin olduğunu savunan Armağan Uzun, şöyle konuştu: "Tabii ki böyle olmasını bizde istemezdik. Tabii ki buna dışarıdan etkiler de oldu. İnsanların bu ilişkiye inanmamaları, farklı şekilde, işte tamamen reklam amaçlı olması falan filan tarzındaki bu konuşmalar bizim ilişkimize yansıdı. Bizde kendi iç dünyamızda bazı sorunları yaşayıp bu ilişkiyi fazla yürütemeyeceğimize karar verip uygun bir şekilde bu ilişkiyi bitirmeye karar verdik. Hayırlısı ne ise o olsun. Yargıya intikal etti. Bizde merakla bekliyoruz." "Birinin çıkıp sizin ilişkiniz için yazdığım bir şarkı dese okur musunuz?" şeklindeki soruya böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini belirten Armağan Uzun, o sayfayı kapattığını söyledi. Şimdi önündeki zamana baktığını anlatan Uzun, sözlerine şöyle devam etti: "Kesinlikle anılmak istemiyorum demiyorum. Ama insanlar tarafından da herkes anlayışla karşılamıyor. Dediğim gibi farklı tarzdaki düşünceleri insanların aklından silmek adına böyle bir şeyi kabul etmezdim." Yeni biri ile yeni bir ilişki konusunda yöneltilen bir soru üzerine ise hayatın devam ettiğini, ayrılan çiftler tekrardan evlenemeyecek diye bir kural olmadığını söyleyen Armağan Uzun, sözlerine şöyle devam etti: "O da son derece hakka sahip. Tabii ki benimde önüme şu anda olmasa bile ileride mutlaka birileri çıkacak. Onunda karşısına çıktığında saygıyla karşılarım." Uzun, İzmir'de olduğunu ve bir organizatör şirketi kurduklarını, pop stardaki arkadaşlarıyla ilgili farklı projeleri olduğunu söyledi.

Dolarların havada uçuştuğu düğünde hareketli bir şarkıyla sahneye çıkan Armağan Uzun, duygusal ve yine hareketli şarkılarla konserine devam etti. Damadın abisi Çetin Bahçıvan'ın omuzuna elini atarak davetlilere seslenen Armağan Uzun, "Benim ayrıca erkek kuaförü olduğumu bilenleriniz, bilmeyenleriniz vardır. Torbalı'da dükkanımız var. Çetin bey daimi müşterilerimden biridir. Traşını beğendiniz mi" diye espri yaptı. Gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çektiren sanatçının bayan hayranları fotoğraf çekip görüntü alabilmek için çaba harcadı.

(OU-CE-HO-Y)

Kaynak: İHA