21 Yaşındaki Genç Arkadaşının Kilitlediği Araçta Mahsur Kaldı
Haberler » Güncel » 21 Yaşındaki Genç Arkadaşının Kilitlediği Araçta Mahsur Kaldı - Haber

21 Yaşındaki Genç Arkadaşının Kilitlediği Araçta Mahsur Kaldı

Zonguldak'ta, arkadaşının, uyurken kapıyı kilitleyip gittiği otomobilde mahsur kalan 21 yaşındaki Emre Aydın, polisten yardım istedi.

21 Yaşındaki Genç Arkadaşının Kilitlediği Araçta Mahsur Kaldı

'ta, arkadaşının, uyurken kapıyı kilitleyip gittiği otomobilde mahsur kalan 21 yaşındaki , polisten yardım istedi. Aydın, polis ve itfaiyenin çalışması sırasında arkadaşının gelmesiyle kurtarıldı.

GEZMEYE GİTTİĞİ ARKADAŞINI ARAÇTA UYURKEN KİLİTLEDİ

23 yaşındaki Sercan Madenoğlu ve 21 yaşındaki Emre Aydın, sabah gezmek için 'ten Zonguldak'a geldi. Madenoğlu, arkadaşı içeride uyurken 78 AG 409 plakalı otomobili Milli Egemenlik Caddesi'ndeki marketin önünde bulunan otoparka çekip kapıları kilitleyerek aracın yanından uzaklaştı. Kısa süre sonra uyanan ve sıcaktan bunalan Aydın, kapıların kilitli olması nedeniyle dışarıya çıkamadı. Arkadaşının telefonunun da kapalı olması üzerine içeride mahsur kalan Aydın, polisten yardım istedi.

"İTFAİYE CAMI KIRAR DERKEN, ARKADAŞIM GELDİ"


Polis, itfaiye ve AFAD ekipleri, kapıyı açmak için çalışma başlattığı sırada sürücü geldi. Sürücü Sercan Madenoğlu'nun anahtarla kapıyı açmasıyla arkadaşı dışarıya çıktı. Yaklaşık yarım saat mahsur kaldığı araçtan çıkan Aydın, rahat bir nefes aldı. Aydın, "Arkadaşıma, 'uzaklaşırsan kapıyı kilitle' demiştim. Ama aracın içi fazla sıcak oldu. Sercan'ın telefonuna ulaşamayınca polisi aradım. 'Camı kırarlar, kurturulum' dedim. O sırada arkadaşım geldi" dedi.

Dışarıda sigara içtiğini, sonra da lavaboya gittiğini belirten Sercan Madenoğlu ise "Dışarıda biraz oyalanınca ortalık karışmış" dedi. Polis olayla ilgili tutanak tuttu. - Zonguldak


Kaynak: DHA

Manşet

Haberler