Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman? Arka Sokaklar 606. bölüm bugün var mı? Arka Sokaklar 606. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman? Arka Sokaklar 606. bölüm bugün var mı? Arka Sokaklar 606. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman? Arka Sokaklar 606. bölüm bugün var mı? Arka Sokaklar 606. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Arka Sokaklar dizisi izlemek isteyen izleyiciler Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman, Arka Sokaklar 606. bölüm bugün var mı, Arka Sokaklar son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Arka Sokaklar bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Arka Sokaklar dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman, Arka Sokaklar bölüm bugün mü, Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Samir, has adamı İkbal hapishaneden çıkmadan Başak'ı bırakmayacaktır.Başak'ın izini süren ekibimiz Bahri'nin adamları tarafından pusuya düşürülünce kendilerini tehlikeli bir çatışmanın ortasında bulur. Bu sırada olanlardan habersiz şekilde Kadim'in ölmeden önce verdiği adrese giden Mesut'u büyük bir sürpriz beklemektedir. Yaptığı hata yüzünden Başak'ı tehlikeye atan Gencer'in kaçış planı ters teper. Bu sırada ekibimiz ile işbirliği yapan Feyza, mermerci adlı birinin ismini verir.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Selin, Samir'in ailesi ile çıktığı tehlikeli görevde yakalanıyor. Yakalayan kişi ise, Samir'in düşmanı. Samir'den istediğini yerine getirmezse ailesini ve Selin'i öldüreceğini söylüyor.

Çoban Ailesinde torun sorunu devam ediyor. Asiye, ailesiyle dayandığı kapıda Hüsnü'nün sert tepkisine maruz kalıyor.

Ezgi ve Cemal, evlilik konusunda ters düşünce ortalık karışıyor.

Haberler.com - Gündem

Arka Sokaklar, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title