Arka Sokaklar yeni bölüm canlı yayın HD izle! Arka Sokaklar 589. bölüm full izle! Arka Sokaklar 590. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar yeni bölüm canlı yayın HD izle! Arka Sokaklar 589. bölüm full izle! Arka Sokaklar 590. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar yeni bölüm canlı yayın HD izle! Arka Sokaklar 589. bölüm full izle! Arka Sokaklar 590. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Ekranları sevilen dizisi Arka Sokaklar bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Arka Sokaklar dizisi izlemek isteyen izleyicilerimiz Arka Sokaklar canlı izle! Arka Sokaklar KANAL D canlı izle! Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? Arka Sokaklar full HD canlı izle şeklinde aratıyor. Arka Sokaklar canlı izleme linki haberimizde.

Diziseverlerin merakla beklediği Arka Sokaklar bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Arka Sokaklar dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Arka Sokaklar canlı izle, Arka Sokaklar KANAL D canlı izle! Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? Arka Sokaklar full HD canlı izle, diye aratıyor. Peki, Arka Sokaklar canlı izleme linki nedir? İşte haberler.com sayfasında bulabileceğiniz tüm detaylar…

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ezgi, Aycan'ı tutukluyor!

Aycan, kocasının kirli işlerini yürütürken baltayı taşa vuruyor. Cemal'i cezaevinde ifşa etmesinin ardından Ezgi, sevdiği adamı kötü duruma düşüren Aycan'ın peşine düşüyor. Aycan, kaçmaya yeltendiği sırada Ezgi onu kıskıvrak yakalar. Cemal'in başına kötü bir şey gelmesi durumunda Aycan'ı öldürmekle tehdit eder. Aycan, iki arada bir derede kalır ve cezaevinin yolunu tutar.

Bu sırada Mesut, özel görevle yine teröristlerin peşine düşer. Operasyon için İstanbul'dan ayrılmasına neden olan kişi ise, Selin'in eski sevgilisi Savcı Faruk'tur. Selin bir kez daha aynı döngünün içine girmekten dolayı mutsuzdur.

Hüsnü ise, rehine olayı yüzünden Savcı Faruk tarafından sorgulanıyor. Hüsnü, azılı bir suçlunun kaçırdığı rehineyi kurtardığı sırada adamı vurur; fakat, 3 el ateş etmesi başını yakar

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aycan'ın kendi kirli işleri için polisi kullanmasının cezası kesilmelidir. Merkeze gelen ihbar üzerine maskeli bir eleman, hırdavatçı Remzi'yi öldürmüştür. Cinayeti işleyen isim, Aycan'ın yanında gördüğümüz Torbacı İsmail ile bağlantılıdır. Ekip, İsmail'in yerini bulmaya çalışırken Demir adında bir genci ele geçirir. Demir, İsmail'in adamıdır ve İsmail'e ulaşmak için ekibin yeni bir planı vardır. Korhan ve Aycan'ın adımlarını yakından takip edebilmek için Cemal cezaevine Korhan'ın yanına sızdırılır. Cemal, Korhan ile yakınlığı sağlamalıdır. İşlerin hesaplananın aksine ters gitmesiyle Cemal'in başı büyük belaya girer. Cemal cezaevinden sağ salim kurtulabilecek midir?

ARKA SOKAKLAR CANLI İZLE (20.00)

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title