Arifiye Kadırga Şenlikleri Başlıyor

Arifiye Kadırga Şenlikleri Başlıyor

Arifiye Belediyesi'nin katkılarıyla ES Fuarcılık tarafından tertiplenen "Kadırga Şenlikleri Yöresel Ürün ve Hediyelik Eşya Fuarı" 30 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Gölbaşı Park'ta gerçekleşecek.

Arifiye Kadırga Şenlikleri Başlıyor

Başka tarih ve yere ertelendi

Arifiye Belediyesi'nin katkılarıyla Karadeniz Tanıtım Günleri adıyla 23 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan "Yöresel Ürün ve Hediyelik Eşya Fuarı"; "Kadırga Şenlikleri" adıyla 30 Mart – 15 Nisan tarihleri arasına ertelendi.

17 gün boyunca Sapanca yolu üzeri Gölbaşı Park'ta gerçekleşecek olan Şenlik Programı 31 Mart Cumartesi günü, 13.00-16.00 saatleri arasından da Mavi Karadeniz TV'de canlı olarak yayınlanacak. "Karadeniz Tanıtım Günleri"nde; Karadeniz Sanatçıları Adnan Yılmaz, Eyüp Nazlı, Emine Çilingir, Oflu Kadir, Burhan Arslan, Ebru Kasapoğlu, Seyfi Demir, Fikri Bostancı, İsmail Güler, Mustafa Kaçar ve Şükrü Yıldız sahne alacak. Gönül Dostu'nun sunuculuğunu üstlendiği programda Kemençe'de Osman İlter ve Klavyede'de Ender Vardar eşlik edecek. Fuar Organizatörü Eyüp Nazlı ve Organizatör Müdürü Erkan Demir öncelikle ellerinde olmayan şartlarla fuarın ertelenmesinden dolayı üzüntülerini belirterek, Sapanca yolu üzeri Gölbaşı Park'ta göl kenarında 17 gün boyunca sürecek olan fuara, tüm Sakarya halkını beklediklerini söyledi.

Kaynak: Bültenler