Ardahan Memur-Sen'den İsrail'e Kınama

Ardahan Memur-Sen'den İsrail'e Kınama
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Memur-Sen Ardahan İl Temsilcisi Serkan Karataş,İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına tepki göstererek, “Hem ABD'yi, hem BM’yi, hem AB’yi hem de İslam İşbirliği Teşkilatını insanlık suçuna ortak olduklarından dolayı kınıyoruz” dedi.

Memur-Sen Ardahan İl Temsilcisi Serkan Karataş,

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki göstererek, "Hem ABD'yi, hem BM'yi, hem AB'yi hem de İslam İşbirliği Teşkilatını insanlık suçuna ortak olduklarından dolayı kınıyoruz" dedi.

Memur-Sen'e bağlı sendika üyelerinin katıldığı Eylem Merkez camii önünde gerçekleştirildi.

Eylemde konuşan Memur-Sen Ardahan İl Temsilcisi Serkan Karataş, "Terör Devleti İsrail, karakterine uygun bir şekilde insan haklarını ihlal etmeye ve öldürmeye devam ediyor. Katil İsrail Ramazan ayında yeni bir kuşatma başlattı. İşgal güçleri evleri basıyor, gençleri topluyor, Filistin üyelerini hukuksuz bir şekilde tutukluyor. Küçücük çocukları vuruyor, camiden çıkan insanlara kurşun yağdırıyor. Bu saldırılar sonucunda şu anda yüzlerce şehidimiz ve binlerce yaralımız var. Ramazan ayında tüm insani değerleri İsrail bir kez daha ayaklar altına almıştır. Katliamlar zincirine bir yenisini daha

eklemiştir. Siyonist İsrail insanlığın ortak utancıdır. Katil İsrail'i lanetliyoruz. Sabretmek, boyun eğmek değil, direnmektir. Ne var ki, son saldırılarla birlikte sabır taşı çatlamıştır. Gazze ateş altındayken, uluslararası camianın tepkisiz kalması her yönüyle utanç vericidir. Mahzun ve masum Gazzeli kardeşlerimize vahşice bomba yağdıran İsrail, zulme maruz bırakılan da Müslümanlar olunca; sessiz kalan Batı, ikiyüzlü olduğunu bir kez daha belgelemiştir. AB ülkelerinden bazıları ve ABD öldüreni değil, öleni Kınamışlardır. İsrail'i kınayacaklarına Filistin tarafını kınadıklarını açıklamışlardır. Bu tam bir komedi, bu tam bir rezalet, kepazeliktir" dedi.

Karataş, "Terör örgütü olarak Müslüman kanı akıtmaya başlayan, insanlık onurunu ayaklar altına alan katil İsrail'i, destekçilerini kınıyor ve lanetliyoruz. Buradan İnsanlığa sesleniyoruz; Buradan Ümmete sesleniyoruz; Buradan milletimize sesleniyoruz; Vakit, Mescid-i Aksa ve Kudüs için ayağa kalkma vaktidir! Dün olduğu gibi bugün de kan ağlamaya devam eden kardeşlerimize sahip çıkma vaktidir! Hepimizin onurunu korumak için şehit düşen kardeşlerimizin yanında olma vaktidir! Karada, denizde, intifada her yerde. Diren Gazze Kahrolsun İsrail, kahrolsun işbirlikçileri, yaşasın Filistin direnişi." - ARDAHAN

Ardahan Memur-Sen'den İsrail'e Kınama
Ardahan Memur-Sen'den İsrail'e Kınama

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title