Arda Turan, Takım Arkadaşları ve Teknik Ekipten Helallik İstedi

Arda Turan, şarkıcı Berkay'la kavgasının ardından Medipol Başakşehir'in son antrenmanında teknik heyet ve takım arkadaşlarından helallik istedi ancak kabul görmedi.

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Berkay'la yaşadığı olay sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan milli futbolcu Arda Turan'ın önümüzdeki günlerde basının karşısına geçeceği ifade edildi.

ARDA TURAN, TAKIM ARKADAŞLARINDAN HELALLİK İSTEDİ

Birkaç gün önce şarkıcı Berkay'la bir mekanda kavga eden milli futbolcu Arda Turan, sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Bugün, Başakşehir U-21 takımıyla yapılan antrenman maçında sahaya çıkan Arda Turan'ın mücadele sonrası takım arkadaşlarından helallik istediği ifade edildi.

ARDA TURAN, TÜM TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYECEK

Arda Turan'ın Başakşehir antrenmanında helallik istediği ancak kabul edilmediği öğrenildi. Arda'ya büyük bir para cezası verileceği ve Başakşehir'in organize edeceği bir basın toplantısında Arda Turan'ın tüm Türkiye'den özür dileyeceği belirtildi.

YORUMLAR (206)

  • AHO AGA:
    milyonların sempatisini kazanmıştın, mütevazi kalamadın ve bu sempatiyi sen kendi kendine milyonların nefretine çevirdin, küçücük minicik bir karakterin varmış arda
  • MUSTAFA OLÇAY:
    Yeni moda suç işle helallik iste suçun boyutuna göre cami yaptırma umre ve hacca gitme ve mutkaka resim çektirerek paylaşma ..
  • AHMAK:
    Ulu Önder’in Türk milletine miras olarak bıraktığı en anlamlı sözlerden birisi “Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim''‘dir. Peki neden?Çünkü insanlık tarihinin en büyük problemlerinden birisi ahlaklı ve dürüst olmayan insanların sebebiyet vermiş oldukları olaylardır. Hangi milletin hangi dönemin tarihine bakarsanız bakın mutlaka orada ahlak yoksunu birilerini mutlaka bulursunuz. Bu sebeple Türk toplumunun da ahlaklı bir yapıda olmasını istemiştir Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
Tüm 206 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.