HABER: Arda Turan'ın hapis cezası almasının ardından Berkay Şahin'den ilk açıklama: Bu ceza yeterli değil

Arda Turan'ın hapis cezası almasının ardından Berkay Şahin'den ilk açıklama: Bu ceza yeterli değil

11 Eylül 2019 11:53

Berkay Şahin'in burnunu kıran Arda Turan bugün görülen davada cinsel taciz suçundan beraat ederken ruhsatsız silah bulundurmak ve kasten yaralama suçlarından 2 yıl hapis cezası aldı. Duruşma sonrası konuşan Berkay, "Turan'ın beraat etmesi doğru değil." dedi.


YORUMLAR (18)
 • ÖNCE VATAN:
  Tvet atana 10 yıl , ruhsatsız silahla hastane basıp burun kırana 2 yıl ondada ceza yatmasın diye filan falan la erteleme . Yazık bu ülkede adalet bitmiş . gün yandaşa güzel.
 • MERHAMETLİ:
  eeyy insanoğlu. Evli yada değil böyle rezalet ünlü diyemi beraat ettiriliyor. Demekki herşey para pul. Sokakta bunu bir başkası yapsa linç edilir. Bizim adalet sistemi. Susma zamanııı
 • YASİR:
  Bu velet bir sürü suça karışmış, torpille içeri girmemiş, cezası en düşükte kalmış, hala konuşuyor ve tazminattan bahsediyor. Aşırı şımartmışlar.
 • UFF:
  bumu Adalet adamin karisina sarkintili edior üstelik burnnu kiriyor ruhsatsiz tabanca kullaniyor aldigi cezaya bakin nerde Adalet.
 • ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR:
  yazıklar olsun görüntüler açık 81 milyon suç diyor savcı berat ettiriyor demekki adalet sadece parasızlara yetimlere
 • AKİL:
  Okumadın galiba kadına sarkıntılıktan berat etmiş. Ruhsatsız silah bulundurma ve tehditten 2 yıl hapis cezası almış.
 • KADİR:
  (Bu suçlardan mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi. ) Bu da yeni modamı?Aynı suçu ben işleseydim o hafta yargılanmış içeri atmışlardı 2 ay falan kalmıştı tahliyeme :)
 • MURAT MERT:
  Tam olarak bilmediğimden net bir şey söyleyemiyorum ama aklımda kaldığı kadarıyla, bir suçu ilk defa işlemiş ise ve mahkeme 2-3 yılı aşmayan bir ceza verdi ise, ilk suçun olduğu için o cezayı yatmıyor ve para cezasına çevirebiliyorsun. Sonrasında belirli bir süre suç işlememen gerekiyor, eğer ki suç işlersen para cezasına çevirdiğin hapis cezası tekrar geçerli oluyor. Yani Arda hapis yatmayacak
 • ADAM GİBİ ADAM:
  Ben ruhsatsız silahla gezsem, birinin burnunu kırsam , karısına sarkıntılık etsem , hastane basıp silah patlatsam beni müebbetle yargılarlar. . . . Madem bu adam suçlu ki hapis cezası almış o zaman tıkacaksın içeri topluma, suça meyilli insanları cesaretlendirecek bir ceza bu .
 • ECE:
  berkay haklı ama burası Türkiye çocuklara tecavüz ediyolar kadına şiddet uyguluyolar öldürüyorlarda ceza almıyorlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.