Arda Turan, Galatasaray'dan Başka Bir Takımı Düşünmüyor

Galatasaray'ın Genç Futbolcusu Arda Turan, Uzun Yıllar Sarı-kırmızılı Takımın Formasını Giymek İstediğini Belirterek, "Türkiye'de Galatasaray'dan Başka Bir Takımda Oynamam. Allah Göstermesin" Dedi.

Arda Turan, Galatasaray'dan Başka Bir Takımı Düşünmüyor

Galatasaray'ın genç futbolcusu Arda Turan, uzun yıllar Sarı-kırmızılı takımın formasını giymek istediğini belirterek, "Türkiye'de Galatasaray'dan başka bir takımda oynamam. Allah göstermesin" dedi.

Ataköy'deki Olimpiyat Evi'nde Cumhuriyet Gazetesi'nin düzenlediği ödül törenine katılan genç futbolcu, burada yaptığı açıklamada Avrupa'dan aldığı teklifleri değerlendirdi. Genç futbolcu, "Ben, uzun yıllar Galatasaray formasını giymekten başka bir şey düşünmüyorum. Transferimle ilgili konuları başkanımız ve yöneticilerimiz bilir" dedi.

Arda, Türkiye'de başka bir takımda forma giyip giymeyeceğinin sorulması üzerine de, ''Galatasaray'dan başka takımda forma giymem. Allah göstermesin'' ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı futbolcu, ligde kalan 7 maçı da kazanmak istediklerini, sonucun ne olacağını şu anda bilemeyeceğini söyledi.

(EYB-SN-SN-S)