Ünlü Sunucu Bircan Bali'den, Bomba İddia: Acaba Arda'ya mı Bir Taciz Var?

Ünlü Sunucu Bircan Bali'den, Bomba İddia: Acaba Arda'ya mı Bir Taciz Var?

11.10.2018 17:20 | Son Güncelleme: 12.10.2018 00:39

Ünlü sunucu Bircan Bali, Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e, "O önce kendi kocasının sapkın ilişkilerine baksın." dediğini ileri sürdü. Bali ardından, Arda Turan'ın silahla hastaneye gittiğini hatırlatarak, "Acaba Arda'ya mı bir taciz var?" sorusunu sordu.

Arda Turan'ın Berkay'ın eşine asıldığı ve ardından ünlü popçunun burnunu kırdığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüşken, bir skandal iddia da Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında gündeme geldi.

Bircan Bali

"KOCASININ SAPKIN İLİŞKİLERİNE BAKSIN"

Arda Turan'ın bir eğlence mekanında önce şarkıcı Berkay'ın eşine sarkıntılık yapıp daha sonra ise, Berkay'a kafa atması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali, Arda Turan'ın Berkay'ın eşi için, "O önce kendi kocasının sapkın ilişkilerine baksın." dediğini ileri sürdü. Bali ardından Arda Turan'ın silahla hastaneye gittiğini hatırlatarak, "Acaba Arda'ya mı bir taciz var?" sorusunu sordu.

ARDA TURAN KAÇ YIL CEZA ALIR?

Öte yandan Söylemezsem Olmaz canlı yayına bağlanan Avukat Levent Karakoç, Arda Turan'ın kaç yıl ceza alacağı sorusuna açıklık getirdi. Karakoç, yaralama olayında 2 ila 5 yıl arasında bir ceza verilebileceğini belirtti. Fakat vücutta bir kemik kırılması varsa bu cezanın 3 ila 7 buçuk yıl arasında da değişebileceğini vurguladı.

NE OLMUŞTU?

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, yaşanan olayı şu şekilde anlatmıştı: "Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı." Arda Turan'ın burnu kırıldığı için ameliyat olan Berkay'ın operasyondan önce yanına silahla giderek "Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim" dediği iddia edilmişti.

Ünlü Sunucu Bircan Bali'den, Bomba İddia: Acaba Arda'ya mı Bir Taciz Var?
Haber Yorumları (17)
M: Paranın olsa ne olur şımarık eğer bu taciz olayına yaptıysak iğneyi kendine çuval dizini başkasına bayır yaptıysanız sen kalitenin ne ya
M: Kim taciz olayına karismissa cazasi cezaevidir arsaya serbestse adaletin bunu dunya ne simsiz insansin tipsiz
BIKTIK BUNLARDAN: Biktik yani bunları gündeminden çirkin hayat tarzlarından. Ülkemizin gariban yoksulları, üç kuruşluk kazancıyla, alın teriyle calışan yoksulları unutup bu tipleri günlerce gündem yapıyoruz. Ne yapmışlar bu çiftler, memleket sevdasıylamı kavga etmişler, yoksulları ve hasta çocuklara yardım etme adınamı vuruşmuşlar. BÎZE ne bunların Inançlarımıza ve kültürümiüze yabancılaşmış hayat tarzlarından.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title