Arda İçin Kapıştılar

Tuttosport, "Arda Juve'ye veya Milan'a" Başlığıyla Verdiği Haberde "Terim'in Genç Prensi İki Kulüp Arasında Düelloya Neden Olabilir" Yorumunu Yaptı.

Arda İçin Kapıştılar

Tuttosport, "Arda Juve’ye veya Milan’a" başlığıyla verdiği haberde "Terim’in genç prensi iki kulüp arasında düelloya neden olabilir" yorumunu yaptı. Tuncay, Semih, Hamit, Kazım ve Gökdeniz de Avrupa’nın ünlü kulüplerinin listesine girdi.

AVRUPA Futbol Şampiyonası’nda Almanya’ya son dakika golüyle 3-2 yenilerek finalin kapısından dönen ay yıldızlı futbolcularımız transferin aranan isimleri oldu. Başta Arda olmak üzere, birçok milli futbolcumuz Avrupa kulüplerinin listesinde yerlerini aldı. İtalya’nın iki büyük kulübü Juventus ile Milan, Arda Turan için kapışırken, genç yıldız için Fiorentina, Palermo, Villarreal ve Arsenal’in de devrede olduğu belirtildi.

İtalyan basını ayrıca Tuncay’ın Villarreal ve Palermo, Semih’in İnter ve Fiorentina, Gökdeniz’in Parma, Hamit ve Kazım’ın da Fiorentina’nın transfer listesinde yer aldığını belirtti.

Tuttosport, "Arda Juve’ye veya Milan’a" başlığıyla verdiği haberde "Terim’in genç prensi iki kulüp arasında düelloya neden olabilir" yorumunu yaptı. Gazete, "Boğaziçi’nin Cristiano Ronaldo’su" diye nitelediği Arda’nın menajeri Ahmet Bulut’un şu sözlerine dikkat çekti:

İtalya’da oynayacak

"Arda, her ne kadar Avrupa’dan çeşitli teklifler alsa da eminim ki Serie A’da top koşturacak. Juve ve Milan en fazla ilgi gösteren kulüpler. Pazartesiden itibaren görüşmelere başlayacağız." Haber çerçevesinde yapılan yorumda da Arda’nın Juventus’ta Nedved’in yerini alabileceği ileri sürüldü.

Corriere dello Sport, "Semih ve Altıntop: Terim’in delikanlıları çok beğeniliyor" başlıklı haberinde, "Türk Milli Takımı, sadece son anlardaki geri dönüşleriyle değil, Almanya karşısındaki oyunuyla da herkesi büyüledi" dedi.

Haberde, Fiorentina’nın Hamit Altıntop’la ilgilendiği belirtilerek, "Juventus, Arda Turan’ın peşinde. İtalyan kulüpler, maçların kaderini değiştirmiş olan golcü Semih’le de ilgileniyor" denildi.

EN GÖZDE MİLLİLER VE PEŞİNDEKİLER

ARDA: Juventus, Milan, Fiorentina, Palermo, Villarreal, Arsenal

TUNCAY: Villarreal, Palermo

SEMİH:İnter, Fiorentina

HAMİT:Fiorentina

KAZIM:Fiorentina

GÖKDENİZ: Parma