Arda-Berkay Kavgasının Tanığı Olan Burak Yılmaz'ın, İfadesi Ortaya Çıktı

Arda-Berkay Kavgasının Tanığı Olan Burak Yılmaz'ın, İfadesi Ortaya Çıktı

Arda Turan-Berkay kavgası sırasında, olay yerinde bulunan milli futbolcu Burak Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı. Yılmaz, Berkay'ın korumalarına "Silahımı getirin" talimatı verdiğini iddia etti.

Arda Turan-Berkay kavgası sırasında olay yerinde bulunan milli futbolcu Burak Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı. Burak Yılmaz, ifadesinde mekanın küçük ve karanlık olduğunu belirtti, taciz olayını görmediğini söyledi. Yılmaz, Berkay'ın korumalarına "Silahımı getirin" talimatı verdiğini iddia etti.

"ARDA TURAN SÜREKLİ YANIMDAYDI"

Burak Yılmaz, ifadesinde mekanın küçük ve karanlık olduğunu belirtti, taciz olayını görmediğini söyleyerek, "Arda Turan sürekli yanımdaydı. Taciz olsa, böyle bir şey olmuş olsa ben kesinlikle görürdüm. Güvenlik kamerası varsa her şey ortaya." dedi.

"BERKAY KORUMALARINDAN SİLAHINI İSTEDİ"

Milli futbolcu, daha önce tanıştığı şarkıcı Berkay'ın dışarıdaki korumalarına "Silahımı getirin" talimatı verdiğini iddia etti. Bu gelişme sonrası tekrar mekana girdiğini belirten Burak Yılmaz, olayların daha fazla büyümemesi için Arda'yı oradan uzaklaştırdığını söyledi. "Sözlü taciz" iddiasıyla milli futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında kavga çıkmış, burnu kırılan Berkay'ın gittiği hastanede Arda Turan'ın silahla ateş ettiği iddia edilmişti. Berkay, Arda Turan'dan şikayetçi olurken olayla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.