Araştırma Geliştirme Haberleri

Araştırma Geliştirme haber, Araştırma Geliştirme son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Araştırma Geliştirme - 13.10.2021
Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi'nden yapay zeka destekli iş güvenliği çözümü
Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, kuruluşların iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarına katkı sağlamayı amaçlayan yapay zeka tabanlı çözümü WeSight'ta son aşamaya geldi.
Araştırma Geliştirme - 13.10.2021
Baymak, geleceğin teknolojisiyle üretilen yeni kombisi Lunatec'i piyasaya çıkardı
Baymak, uzun zamandır Ar-Ge çalışmaları süren hidrojen uyumlu yeni nesil kombisi Lunatec'i satışa sundu.
Araştırma Geliştirme - 13.10.2021
Bakan Varank Tacikistan-Türkiye Sanayi İş Forumu'nda konuştu Açıklaması
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tacikistan ile geçmişte yaklaşık 700 milyon dolarlık bir ticaret hacmini yakalayabildiklerini belirterek, "Hedefimiz 1 milyar dolarlık ticaret hacmine mümkün olan en kısa sürede ulaşmak.
Araştırma Geliştirme - 12.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ekim 2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Dışişleri Bakanı Retno Lestari Priansari Marsudi ve Tacikistan Meclis Başkanı Mahmadtoir Zokirzoda'yı Çankaya Köşkü'nde ayrı ayrı kabul edecek.
Araştırma Geliştirme - 12.10.2021
Yenilikçi Çalışmalarla Yerli ve Milli Sanayimizi Geliştirmeliyiz
Tüm haberler için tıklayınız...Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı'na katılan Vali Ersin Yazıcı toplantının ardından Organize Sanayi Bölgesinde jeneratör üretimi yapan AEF Jeneratör Sanayi A. Ş. ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Araştırma Geliştirme - 12.10.2021
Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapanışı ve AR-GE Merkezlerinin Açılış Töreni Gerçekleştirildi
Daha fazla göster Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapanış ve 50 AR-GE Merkezi Açılış Töreni", Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ve Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer'in katılımı ile gerçekleştirildi.
Araştırma Geliştirme - 12.10.2021
Ulusal Siber Kalkan 2021 Tatbikatı başladı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) bünyesinde yürütülen çalışmalarla, AVCI, AZAD, KASIRGA, ATMACA, SINKHOLE ve KULE gibi sistemlerle 1 saatte 16 milyon internet adresinin tarandığına, 126 bin web sitesinin 2 milyon sayfasının...
Araştırma Geliştirme - 12.10.2021
Son dakika gündem: Mesleki eğitim 1 milyar liralık harcamayla güç kazandı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) okullar arası başarı farklarını azaltmak ve mesleki eğitimi güçlendirmek amacıyla bir yıl önce başlatılan ve bugüne kadar 1 milyar lira bütçe harcanan "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" ile okulların eğitim ortamları zenginleştirildi.
Araştırma Geliştirme - 12.10.2021
Son dakika haberleri! Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "İklim Değişikliği ve Uyum Koordinasyon Kurulu ile İklim Değişikliği Başkanlığımız ülkemiz, milletimiz, gelecek...
Son dakika haberi... Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "İklim Değişikliği ve Uyum Koordinasyon Kurulu ile İklim Değişikliği Başkanlığımız ülkemiz, milletimiz, gelecek nesillerimiz için hayırlı olsun" dedi.
Araştırma Geliştirme - 12.10.2021
Balıkesir Gençlik Meclisi Başkanı Kerim Gülgönül
Balıkesir Kent Konseyi Gençlik Meclisi genel kurulu yapıldı.
Araştırma Geliştirme - 11.10.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Teknik Eğitim AR-GE Merkezi'nde geliştirilen Covid-19 hızlı antijen test kitinde üretim...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Teknik Eğitim AR-GE Merkezi'nde geliştirilen Covid-19 hızlı antijen test kitinde üretim aşamasına geldik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Araştırma Geliştirme Haberleri | Araştırma Geliştirme Haber - Haberler - Sayfa 5 - Araştırma Geliştirme haberleri, son dakika araştırma geliştirme haber ve gelişmeleri burada. ÖZEL ÖĞRENCİLER, ÇEVRE DOSTU ÇALIŞMALARIYLA ÖRNEK OLUYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 23:50:17. #1.14#

title