Arama Kurtarma Haberleri

Arama Kurtarma haber, Arama Kurtarma son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arama Kurtarma 24.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Haber-Kamera: Sinan KABATEPE-Cem SÜRMENELİ/ZONGULDAK, ============================ AFAD'a koronavirüsle mücadelede lojistik görevi  DOĞAL afetlerde görev alan Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlükleri, koronavirüsle mücadelede sağlıkçılara destek verecek. İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine göre salgınla mücadelede lojistik sağlamakla görevlendirilen AFAD, karantinaya alınacak vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak.  İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelgede AFAD, koronavirüsle mücadelede lojistik destekle görevlendirildi. Bakanlık genelgesi üzerine harekete geçen Erzurum AFAD, başta sağlık müdürlüğü olmak üzere ilgili kurumlarla toplantı yaptı. Koronavirüsle mücadele ve lojistik konularında eksikleri belirleyen AFAD, dezenfekte için gerekli solüsyon, görevlilerin kullanacağı malzemeleri temin etti. Sağlık Müdürlüğü'nün ilaçlama talebine göre dezenfekte için Kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer (KBRN) bölümünde kullanılan bir aracı tahsis eden AFAD, personel için de A, B,C ve D tipi koruyucu giysiler hazırladı.  Yurtdışından gelecek olan vatandaşların karantinaya alınacak olması halinde AFAD yöneticileri, ihtiyaçları olan malzemeleri de temin etti. İç çamaşırından temizlik malzemesine, traş köpüğünden tırnak makasına varana kadar hazırlanan çantalar, kurum deposuna konuldu.   Salgınla mücadelede sağlık müdürlüğü ve ilgili kurumlara desteğin yanısıra yurt dışından gelerek karantinaya alınacak vatandaşların her türlü ihtiyacının AFAD tarafından karşılanacağını belirten Erzurum Arama Kurtarma Birlik Müdürü Mehmet Rıza Andiç, "Sağlık Müdürlüğü destek istediği vakit dekontaminasyon işlerinde de yardımcı olacağız.
Arama Kurtarma 23.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ -12
Munzur Nehri'nde kaybolan Uzman Çavuş Güneş'ten 7'nci günde de iz yokTUNCELİ'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) bulunması için arama çalışmaları, 7'nci günde de sürdü.
Arama Kurtarma 23.3.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLER
Kaza, saat 23.30 sıralarında İnegöl'ün kırsal Kıran Mahallesi'nde meydana geldi. Kıran Mahallesinden İnegöl'e seyir halinde olan Serdar Basri Şahin (23) yönetimindeki 16 KHP 99 plakalı hafif ticari araç, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi kontrolünden çıkarak uçuruma yuvarlandı. Yaklaşık 30 metre yuvarlanan araç, demir yığını haline dönüştü. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan sürücü Şahin, kendi imkanıyla araçtan çıkarak, haber verdi. İhbar üzerine olay polis ve sağlık ekipleri ile İnegöl İtfaiyesi Arama Kurtarma ekipleri olay yerine geldi.
Arama Kurtarma 23.3.2020
Tunceli'de bottan Munzur Çayı'na düşerek kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor
Tunceli'de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin eğitimi esnasında botun devrilmesiyle Munzur Çayı'na düşüp akıntıya kapılarak kaybolan uzman çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.
Arama Kurtarma 23.3.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
Görüntü dökümü: ----------------- -Bekçilerin gelişi -Koliyi eve bırakmaları -Genel ve detaylar 23.03.2020 - 11.47 Haber Kodu : 200323075 ================== 12- SOKAĞA ÇIKAMAYANLARA MOTOSİKLETLİLERDEN YARDIM   Haber - Kamera: İlkay DİKİCİ - Çağrı ÇALIŞKAN / Koronavirüs nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların sokağa çıkmalarının yasaklanmasının ardından, Motosikletli Arama Kurtarma Derneği (MAKUD) üyeleri sosyal sorumluluk projesi başlattı.
Arama Kurtarma 23.3.2020
SOKAĞA ÇIKAMAYANLARA MOTOSİKLETLİLERDEN YARDIM
Koronavirüs nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların sokağa çıkmalarının yasaklanmasının ardından, Motosikletli Arama Kurtarma Derneği (MAKUD) üyeleri sosyal sorumluluk projesi başlattı.
Arama Kurtarma 23.3.2020
SOKAĞA ÇIKAMAYANLARA MOTOSİKLETLİLERDEN YARDIM
Çağrı ÇALIŞKAN / Koronavirüs nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların sokağa çıkmalarının yasaklanmasının ardından, Motosikletli Arama Kurtarma Derneği (MAKUD) üyeleri sosyal sorumluluk projesi başlattı.
Arama Kurtarma 23.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-2
Kaza, saat 23.30 sıralarında İnegöl'ün kırsal Kıran Mahallesi'nde meydana geldi. Kıran Mahallesinden İnegöl'e seyir halinde olan Serdar Basri Şahin (23) yönetimindeki 16 KHP 99 plakalı hafif ticari araç, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi kontrolünden çıkarak uçuruma yuvarlandı. Yaklaşık 30 metre yuvarlanan araç, demir yığını haline dönüştü. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan sürücü Şahin, kendi imkanıyla araçtan çıkarak, haber verdi. İhbar üzerine olay polis ve sağlık ekipleri ile İnegöl İtfaiyesi Arama Kurtarma ekipleri olay yerine geldi.
Arama Kurtarma 23.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Kaza, İnegöl'ün Kırsal Kıran mahallesi yolu üzerinde meydana geldi. Kıran mahallesinden İnegöl'e seyir halinde olan sürücü Serdar Basri Şahin(23) yönetimindeki 16 KHP 99 plakalı hafif ticari araç, sürücüsünün kontrolünden çıkarak uçuruma yuvarlandı. Yaklaşık 30 metre yuvarlanan araçta can pazarı yaşandı. Sürücü kendi imkanıyla araçtan çıkarken, araçta bulunan 6 kişi için İnegöl İtfaiyesi Arama Kurtarma ekipleri ve sağlık ekipleri seferber oldu.
Arama Kurtarma 22.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ Kamyonetten detay Polislerin işlem yapması kamyonetin çekiciye yüklenmesi Kamyonetin götürülmesi Genel ve detay Haber-Kamera: Mehmet Ali DİNLER/ KIZILTEPE (Mardin), =============================== Munzur Nehri'nde aranan Uzman Çavuş Güneş, FETÖ'cülerle çatışmış TUNCELİ'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36), 6 gündür arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.
Arama Kurtarma 22.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Oyuncakçı esnaftan genel görüntü Sokaktaki lavabodan detay ve genel görüntüler Suya sabuna dokunun yazısından detay görüntü Bir vatandaşın sokaktaki lavaboda ellerini yıkama görüntüleri Sedat Kızıl'ın röportajı Dükkanın içindeki fırından paranın alınıp müşteriye verilmesinden görüntü Fırının içindeki paralardan detaylar Sedat Kızıl'ın fırının önünde bozuk paraları dezenfekte etme yöntemini anlatması Fırından detay görüntüler 450 MB /// 04.09" HABER: Aslı DURAN- KAMERA: Süleyman EKİN/ANTALYA, === Marmaris'te balık avında kaybolan 3 kişinin de cesedi bulundu MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, balık tutmak için fiber tekneyle açıldıkları denizde kaybolan 3'üncü kişi olan Metin Zınk'ın da cesedine ulaşıldı. Kayıpların tamamının ölü olarak bulunmasının ardından arama kurtarma çalışmaları da sonlandırıldı.
Arama Kurtarma 21.3.2020
Marmaris'te kayıp arkadaşlar için yapılan aramada 2 ceset bulundu (2)
KİMLİKLERİ BELİRLENDİ, YAKINLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDUMuğla'nın Marmaris ilçesinde, balık tutmak için fiber tekneyle açıldıktan sonra kaybolan 3 kişi için yürütülen arama çalışmaları sırasında bulunan 2 cesedin kimlikleri belirlendi.
Arama Kurtarma 21.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-16
Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde, 'Covid Polikliniği' kuruldu TEKİRDAĞ Devlet Hastanesi'nde, koronavirüs vakaları ile mücadele kapsamında Covid Polikliniği kuruldu.
Arama Kurtarma 21.3.2020
Muğla'da denize açıldıktan sonra haber alınamayan 3 kişiden 2'sinin cesedi bulundu
Hava destekli çalışmalarda Marmaris Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığına bağlı iki bot, bir mobil radar timi, Dalış Emniyet Güvenlik ve Arama Kurtarma (DEGAK) timi görev yapıyor.
Arama Kurtarma 21.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Villadan dış plan görüntü Jandarma ekiplerinin incelemesinden görüntü Cesetlerin villadan çıkarılmasından görüntü Haber- Kamera Ergün TOS / FETHİYE (Muğla), ========================= Marmaris'te kayıp kişiler aranırken, 2 ceset bulundu MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, balık tutmak için fiber tekneyle denize açıldıktan sonra kendilerinden haber alınamayan 3 kişi için arama çalışmaları 6'ncı gününde, Güllükbük mevki açıklarında 2 ceset bulundu. Bulunan cesetlerin, kayıp kişilere mi ait olup olmadığı otopsiyle belirlenecek.  Marmaris'te kokoreç dükkanı işleten Metin Zınk (57), halasının oğlu emekli memur Erdoğan İnce (60) ve bir süt ürünleri şirketinde çalışan arkadaşları Özkan Akıncı (36), geçen 15 Mart Pazar günü saat 08.00'de, Karacasöğüt Mahallesi Ayın Koyu'ndan, 4,25 metrelik fiber tekneyle balığa çıktı. Gece olmasına rağmen 3 arkadaşın dönmemesi üzerine yakınları, kayıp ihbarında bulundu. Bunun üzerine 16 Mart'ta; Sahil güvenlik ekipleri denizden, jandarma ve AFAD ekipleri ise karada arama kurtarma çalışması başlattı.
Arama Kurtarma 21.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-9
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ Çocuğun halat ile tırmanması Babasının yönlendirmeleri Duvara tırmanması Ablasının ipi tutması Haber: İbrahim EMÜL-Kamera: OSMANİYE, ====================== Nehirde kaybolan uzman çavuşu arama çalışmalarında 5'inci gün TUNCELİ'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) bulunması için arama çalışmaları, 5'inci günde de sürdürdü.
Şu an buradasınız: Arama Kurtarma Haberleri | Arama Kurtarma Haber - Haberler - Sayfa 4 - Arama Kurtarma haberleri, son dakika arama kurtarma haber ve gelişmeleri burada. Facianın yaşandığı bölgede çığ altına kalan araçlar çıkarılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 08:16:54. #1.14#
title