Aralarına Pipis Girmiş

Aralarına Pipis Girmiş

Bir Süre Öncesine Kadar Aralarından Su Sızmayan Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil Konuşmuyor.

Aralarına Pipis Girmiş

Bir süre öncesine kadar aralarından su sızmayan Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil konuşmuyor. Sayan, Erbil'in eski menajeri Stelyo Pipis'le çalışmaya başlayınca şovmen ipleri kopardı.

Mehmet Ali Erbil, şu aralar 'Aşk Olsun' programında can dostu Seda Sayan'ı sık sık ti'ye alıyor. Sayan'ın programında ağırladığı Tülin ile Caner'le de dalga geçen Erbil, birkaç gün önce ise şarkıcının kavgalı olduğu Lerzan Mutlu'yu konuk aldı. Mutlu'yu "Hoşgeldin Seda Sayan" diye sahneye çağıran Erbil'in şarkıcıyla samimiyeti de dikkat çekiciydi.

Tüm bunların nedeni ise Erbil'in bir zamanlar balayına bile birlikte gittiği Sayan'la küsmesi... İkilinin arasını açan olay, Sayan'ın şovmenin kavgalı olduğu eski menajeri Stelyo Pipis'le çalışmaya başlaması. Erbil ve Sayan bu konuda konuşmaktan kaçındı ancak Pipis "Mehmet Ali, Seda Hanım'a benimle çalıştığı için soğukluk yapıyor. Ancak Seda öyle iyi bir insan ki kendi işine bakıyor. Ben Mehmet Ali'nin çok ekmeğini yedim. Ama böyle davranmasına bir anlam veremiyorum. Çok ayıp ediyor" yorumunu yaptı. İki eski dost, 3 yıl önce de şovmenin Sayan'ın babasının cenazesine gitmemesi üzerine bir süre konuşmamıştı.

Kaynak: Gecce