Aracın Çarptığı Kadının 2 Ayağı da Koptu

Aracın Çarptığı Kadının 2 Ayağı da Koptu

Osmaniye'de Bir Aracın Çarptığı Yaşlı Kadının 2 Ayağı da Koptu. Bir Aracın Yol Kenarında Dinlenen Yaşlı Bir Bayana Çarpması Sonucu Kadının 2 Ayağı da Koptu. Ağır Yaralanan Kadın Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi'nde Ameliyata Alındı.

Aracın Çarptığı Kadının 2 Ayağı da Koptu

Osmaniye'de bir aracın çarptığı yaşlı kadının 2 ayağı da koptu. Bir aracın yol kenarında dinlenen yaşlı bir bayana çarpması sonucu kadının 2 ayağı da koptu. Ağır yaralanan kadın Osmaniye Özel Yeni Hayat Hastanesi'nde ameliyata alındı.

Olay Raufbey Mahallesi 9550 ile 9530 sokaklarının kesiştiği noktada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre seyir halindeki Ahmet E.Y.yönetimindeki 80 FG 333 plakalı araç, D.B. yönetimindeki 80 FF 262 idaresindeki otomobile arkadan çarptıktan sonra, yol üzerindeki kaldırımda dinlenen Fatma Börk'e (55) çarptı.

Araç ile birlikte sürüklenen ve ağır yaralanan Fatma Börk, olay yerine gelen ambulans ile Osmaniye Özel Hayat Hastanesine kaldırıldı. Ameliyata alınan Fatma Börk'ün her 2 bacağının koptuğu ve tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Gözaltına alınan Ahmet E.Y.'nin ehliyetsiz olduğu ve soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.