ARA GÜLER HABERLERİ

Ara Güler haber, Ara Güler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ara Güler - 18.02.2019
Güldestan" Yeniden Sahnede
Eser, keman, çello, kanun, klarnet, ud ve perküsyondan oluşan orkestra eşliğinde sunulacak. Gösteride Ara Güler'in özel arşivinden fotoğraflar da izleyiciyle buluşacak.
Ara Güler - 06.02.2019
Anadolu Ajansının 2018 Yıllıkları Yayımlandı
Yıllıklarda, 2018'de hayata veda eden Münir Özkul, Ara Güler, Hasan Celal Güzel, Ülkü Tamer, Fuat Sezgin, Güngör Uras, Bahaettin Karakoç, Stephen Hawking, Bernard Lewis ve Kofi Annan gibi birçok isme yer verildi.
Ara Güler - 05.02.2019
Ara Güler Belgeselinin Prömiyeri İran'da Yapıldı
Ara Güler'in eserlerini ve hayatını konu alan 'Bu Dünya Böyle Dünya' belgeselinin prömiyeri İran'da yapıldı.
Ara Güler - 03.02.2019
Ara Güler Belgeselinin Prömiyeri İran'da Yapıldı
Gazeteci ve foto muhabiri Coşkun Aral'ın 40 yılı aşkın dostluklarının anısına duayen foto muhabiri Ara Güler için hazırladığı "Bu Dünya Böyle Dünya" belgeselinin prömiyeri İran'ın başkenti Tahran'da yapıldı.
Ara Güler - 03.02.2019
Foto Muhabiri Aral Deneyimlerini Tahran Türk Okulundaki Öğrencilerle Paylaştı
Duayen foto muhabiri Ara Güler'in eserleri için hazırlanan "Ara Güler Universal" projesi kapsamında sanatseverlerin ziyaretine açılan "Kayıp Tarihin Anısı" sergisi için Tahran'da bulunan gazeteci Aral, Tahran Türk Okulundaki öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelerek tecrübelerini anlattı.
Ara Güler - 01.02.2019
Ara Güler'in Fotoğrafları İranlı Sanatseverlerle Buluştu
"Ara Güler Universal" projesi kapsamında gerçekleştirilecek "Kayıp Tarihin Anısı" sergisi, İran'ın başkenti Tahran'da sanatseverlerin ziyaretine açıldı.
Ara Güler - 31.01.2019
Ara Güler'in Fotoğrafları İranlı Sanatseverlerle Buluşacak
Geçen yıl ekim ayında hayatını kaybeden usta fotoğrafçı Ara Güler'in "Kayıp Tarihin Anısı" başlıklı fotoğraf sergisi İranlı sanatseverlerle buluşacak.
Ara Güler - 15.01.2019
4 Mevsim Ordu" Fotoğraf Yarışması
Bir süre önce hayatını kaybeden fotoğraf sanatçısı Ara Güler'i de anan Tekintaş, "Kıymetli fotoğraf sanatçımız Ara Güler, Türkiye'de fotoğrafın özel bir sanat ve değer olduğunu bizlere göstermiştir.
Ara Güler - 10.01.2019
Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri Töreni
"Attığınız her adımda yanınızdayım" 2018 yılı Kültür ve Turizm Bakanlığı özel ödüllerine layık görülen Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyeti ile Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi Ara Güler Müzesi temsilcilerini tebrik eden Erdoğan, kendi alanlarında Türkiye'nin kültür sanat hayatına önemli katkılar sağlamaya devam edeceklerine inandığı bu kurumların faaliyetlerine destek olan herkese teşekkürlerini iletti.
Ara Güler - 10.01.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kültür Sanatı, Beka Meselesi Olarak Görüyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen '2018 Yılı Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri' törenine katıldı. Programda konuşma yapan Erdoğan, özel ödüllerin Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyeti ile Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi Ara Güler Müzesi'ne verilmesini isabetli bulduğunu ifade etti.
Ara Güler - 10.01.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kültür Sanatı, Beka Meselesi Olarak Görüyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen '2018 Yılı Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri' törenine katıldı. Programda konuşma yapan Erdoğan, özel ödüllerin Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyeti ile Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi Ara Güler Müzesi'ne verilmesini isabetli bulduğunu ifade etti.
Ara Güler - 05.01.2019
Kültür Ve Turizm Bakanlığı 2018 Özel Ödülleri'nin Sahipleri Belli Oldu
Seçkin eserleri ve örnek hayatları ile kültür ve sanat yaşamımıza önemli katkı sağlayan kişiler ile üstün nitelikli eser ve uygulamalarıyla takdir toplayan kurum ve kuruluşları millet ve devlet adına ödüllendiren Bakanlık Özel Ödülleri'ne 2018 yılında "Emin Ongan Üsküdar Mûsikî Cemiyeti" ile "Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi (AGAVAM) Ara Güler Müzesi" layık görüldü.
Ara Güler - 21.12.2018
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Coşkun Aral, geçen yılki oylamaya, ekim ayında hayatını kaybeden duayen foto muhabiri Ara Güler'le katıldıklarını hatırlatarak, şunları söyledi: "Geçen sene bu zamanlarda rahmetli ustam Ara Güler ve yine Erhan Sevenler'le seçim yapmıştık.
Ara Güler - 11.11.2018
Fotoğraflarını Ara Güler'e Atfettiler
ARNAVUTKÖY'DE düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren yarışmacılar duayen foto muhabiri Ara Güler'i unutmadı.
Ara Güler - 11.11.2018
Islık Çalan Adam-Ara Güler" Sergisi Tüyap'ta
Geçen ay hayatını kaybeden foto muhabiri Ara Güler, "37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı"nda açılan sergiyle anılıyor.
Ara Güler - 09.11.2018
Tutunmak Kısa Film Yarışması"
Etkinlikte, Anadolu Ajansı (AA) kıdemli foto muhabiri Ali İhsan Öztürk de Ara Güler Onur Ödülü'ne layık görüldü.
Ara Güler - 07.11.2018
37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 10 Kasım'da Açılacak
Fuarda, seçme metin ve fotoğraflardan oluşan "Arkadaşım Selim" sergisinin yanı sıra, yakın zamanda hayatını kaybeden duayen foto muhabiri Ara Güler sergisi de "37.
Ara Güler - 31.10.2018
İlk Uçuşun Kalkış İznini Ulaştırma Bakanı Turhan Verdi
Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan, İstanbul Havalimanı'ndan gerçekleştirilecek ilk sefer nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Temsili olarak uçağa biniş kartı alan Bakan Turhan, daha sonra hava tarafına geçerek hayatını kaybeden usta foto muhabir Ara Güler anısına açılan sergiyi gezdi.
Ara Güler - 31.10.2018
İstanbul Dünyanın Havacılık Merkezi Olacak"
Aprona geçerek Ara Güler'in fotoğraflarından oluşan sergiyi gezen Cahit Turhan, ardından bazı yolcuların biletlerini keserek Hava Kontrol Kulesi'nde çalışanlarla sohbet etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ara Güler Haberleri | Ara Güler Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ara Güler haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ara Güler kimdir, hayatı ve biyografisi. Ara Güler'in objektifinden keşfettiği antik kent Aphrodisias.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 17:48:10. #1.14#

title