Apartmana Giren Hırsız, Tuvaletini Yaptıktan Sonra Bisiklet Çaldı

Apartmana Giren Hırsız, Tuvaletini Yaptıktan Sonra Bisiklet Çaldı

Çorum'da girdiği apartmanda önce tuvaletini yapan hırsız, daha sonra bir bisikleti çalıp kaçtı. Bina sakinleriyle güvenlik kameralarını izleyen polis, şaşkına döndü.

Çorum'da bir apartmana giren şüpheli, tuvaletini yaptıktan sonra merdiven boşluğunda bulunan bisikleti çalıp kaçtı. Olay, güvenlik kamerasına yansıdı.

APARTMANA TUVALETİNİ YAPTI

Olay, Çorum'un Bahçelievler Mahallesi'ndeki Bahar 14. Sokak'ta bulunan bir apartmanda meydana geldi. Önceki gece saat 23.00 sıralarında, apartmana gelen şüpheli, önce asansörün hemen yanına tuvaletini yaptı. Daha sonra içeriyi kontrol eden şüpheli, katları gezerken, kendi ayakkabısını çıkardı ve ev sahiplerinden birinin ayakkabısını giyerek indi. Şüpheli, merdiven boşluğunda bulunan bisikleti alıp, kaçtı.

KAMERA KAYDINI İZLEDİKLERİNDE GÖZLERİNE İNANAMADILAR

Bisikletin ve ayakkabısının yerinde olmadığını fark eden apartman sakini, binanın güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Hırsızlığın anlaşılması üzerine durum polise bildirildi. Bina sakinleriyle birlikte güvenlik kamerasının kayıtlarını inceleyen polis, görüntüler karşısında şaşkınığını gizleyemedi. Polis, eşkali belirlenen şüphelinin bulunması için çalışma başlattı.