AÖF yaz okulunun açılacak mı? Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu var mı? - Haberler
Haberi Paylaş

AÖF yaz okulunun açılacak mı? Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu var mı?

Haberler.com - Haberler | Gündem
AÖF yaz okulunun açılacak mı? Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu var mı?

Anadolu Üniversitesi, öğrencilerden gelen tepkiler üzerine yaz okulu kararını açıkladı. Peki, Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu var mı? AÖF yaz okulunun açılacak mı? İşte detaylar…

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu kaldırılmış ve öğrencilerden büyük tepki gelmişti. Açılama sonrası gelen tepkiler üzerine Anadolu Üniversitesi'nden yeni açıklama geldi. Peki, AÖF yaz okulunun açılacak mı? Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu var mı?

AÇIKÖĞRETİM SİSTEMİ YAZ OKULU DUYURUSU

Sevgili Açıköğretim Sistemi Öğrencileri,

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri'nde "Yaz Okulu" yerine "Üç Ders Sınavı" uygulanması yönünde alınan kararı yeniden değerlendirmek üzere, Üniversite Yönetim Kurulu'nu acil gündem ile toplantıya çağırmıştır.

Bu doğrultuda 08.07.2020 tarihinde toplanan Üniversite Yönetim Kurulu, "Yaz Okulu" açılmasına karar vermiştir. "Yaz Okulu" sınavları Eylül ayında, pandemi şartlarının elvermesi hâlinde yüz yüze, aksi takdirde çevrimiçi olarak yapılacaktır.

"Yaz Okulu" başvuru takvimi Üniversitemiz web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Tüm öğrencilerimize sağlıklı günler ve sınavlarında başarılar dileriz.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500