2019 AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı! - Haberler
Haberi Paylaş

2019 AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı!

Haberler.com - Haberler | Güncel
2019 AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi final sınavları için sınav giriş yerleri açıklandı. Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF sınav giriş belgesi nasıl ve nereden sorgulanır? AÖF sınav takvimi ve daha fazlası haberimizde…

Adayların heyecanla beklediği 2019 AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, 25-26 Mayıs 2019 AÖF sınav giriş belgesi sorgulama süreci internet sitesi üzerinden takip edilebilecek. Peki, Açıköğretim 3 der sınavı ne zaman?

AÖF Sınav Giriş Yeri ve Sınav Giriş Belgesi

ANADOLU MOBİL ÜZERİNDEN TAKİP EDİLEBİLECEK

Anadolu Üniversitesi, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2018-2019 öğretim yılı bahar dönemi sınav giriş yerlerini açıkladığını duyurdu. Rektörlük; "Öğrencilerimiz sınav giriş bilgilerini 'Anadolu Mobil' uygulamamızdan görüntüleyebilir. Sınav giriş belgeleri, gün içinde öğrenci otomasyonundan erişime açılacak ve sayfamızdan duyurulacaktır." şeklinde açıklama yaptı.

2019 AÖF 3 DERS SINAVI NE ZAMAN?

Binlerce adayın araştırdığı 2019 Açıköğretim sınavlarının tarihleri ve giriş yerleri netleşti. Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin bahar dönemi dönem sonu sınavı 25-26 Mayıs'ta gerçekleşecek. Diğer merak edilen konu da 3 ders sınavları oldu. Anadolu Üniversitesi'nin yaptığı AÖF 3 ders sınavı bu yıl 27 Temmuz 2019'da yapılacak.

2019 AÖF SINAVI GEREKLİ BELGELER

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
500