Antrenörde B Planı

06.06.2018 02:35 | Son Güncelleme: 06.06.2018 02:35
Antrenörde B Planı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yanında çalışacak bir yardımcı antrenör arayışlarına giren ve bu kapsamda Atiba’yı listeye dahil eden siyah-beyazlı yönetim olumsuz yanıt alması haline diğer isimleri gündeme alacak.

Yeni sezonda Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yanında çalışacak bir yardımcı antrenör arayışlarına giren ve bu kapsamda Atiba'yı listeye dahil eden siyah-beyazlı yönetim, Kanadalı oyuncudan olumsuz yanıt gelmesi halinde, Yusuf Şimşek ve İlhan Mansız isimlerini tekrar gündeme alacak. Başkan Fikret Orman'ın bizzat ilgilendiği yardımcı antrenör konusunu Atiba ile çözmek isteyen siyah - beyazlı yönetim, birkaç gün içerisinde Kanadalı oyuncuyla masaya oturacak. Hem futbolcu hem antrenörlük teklif edilen Atiba'yı, bu kararı kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışan yönetimin, uzun yıllar bu futbolcuyla çalışmak istediği öğrenildi. ] ] ]

Kaynak: Skorer

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title