Antremanda Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

Türkiye 2.ligi A Kategorisinde Mücadele Eden Elazığspor'da Forma Giyen Gökmen Yıldıran, Antrenman Sırasında Geçirdiği Kalp Krizi Nedeniyle Yaşamını Yitirdi.elazığspor'da Oynayan 28 Yaşındaki Forvet Oyuncusu Gökmen Yıldıran, Takım İle Birlikte Bugün Saat 18.00'de Atatürk Stadyumu'nda Yapılan Antre...

Antremanda Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti

Türkiye 2.Ligi A kategorisinde mücadele eden Elazığspor`da forma giyen Gökmen Yıldıran, antrenman sırasında geçirdiği kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi.
Elazığspor`da oynayan 28 yaşındaki forvet oyuncusu Gökmen Yıldıran, takım ile birlikte bugün saat 18.00`de Atatürk Stadyumu`nda yapılan antrenmana katıldı. Antrenman sırasında kalp krizi geçirip yere yığılan Gökmen Yıldıran`a antrenmanı izleyen ve yönetimde bulunan Dr.Burhan Taneli ile Dr.Cihan Pelo tarafından ilk müdahale sahada yapıldı. Çağrılan ambulans ile Devlet Hastanesi`ne kaldırılan genç futbolcu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve iki çocuk babası Gökmen Yıldıran, Elazığspor`dan önce Adanaspor, Ankaragücü ve İstanbulspor`un formalarını giymişti. Gökmen`in kalp krizinden ölmesi futbolcu ve teknik heyeti şoka soktu.

Kaynak: DHA