Antalyasporlu Futbolcu ve Yöneticiler, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Antalyasporlu Futbolcular ve Yöneticiler, Muratpaşa Lisesi'nde Düzenlenen Söyleşiye Katıldı.

Antalyasporlu Futbolcu ve Yöneticiler, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Antalyasporlu futbolcular ve yöneticiler, Muratpaşa Lisesi'nde düzenlenen söyleşiye katıldı.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşiye Antalyaspor Dış İlişkiler ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Yıldırım, Genel Menajer Tayfun Türkmen, Teknik Direktör Ümit Turmuş ve futbolcular, okul yöneticileri ve yüzlerce öğrenci katıldı. Söyleşide konuşan Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Yıldırım, Antalyaspor'un süper lige çıkması için gençlerden destek istedi. Yıldırım, öğrencilere dağıtılmak üzere 100 adet Antalyaspor A.Ş.-Samsunspor maçı bileti vererek, "Muratpaşa Lisesi sporda

önemli başarılar göstermiştir. Sizin gibi spora önem veren gençlere desteğimiz her zaman sürecek" dedi. Yıldırım'ın ardından söz alan Genel Menajer Tayfun Türkmen ise, Muratpaşa Lisesi'nden 4 öğrencinin Antalyaspor'da kadroda yer almasının kendilerine gurur verdiğini belirtti. Aynı lisede bir zamanlar öğretmenlik de yapmış olan Türkmen, öğrenci ve öğretmenlere seslenerek, "Bizlerden spor adına bir şeyler yapmak için ne isterseniz her zaman hazırız" diye konuştu.

Muratpaşa Lisesi öğrencilerinin karşısına lider olarak çıktıklarını belirten Teknik Direktör Ümit Turmuş ise, "Antalyaspor, inşallah bu sezon şampiyon olacak. Böylelikle bu büyük coşkuyu hep birlikte yaşarız" diye konuştu.

Söyleşiye birkaç yıl öncesine kadar Muratpaşalı öğrencilerle aynı sıraları paylaşan Antalyasporlu futbolcular Musa Nizam, Ali Akkuş, Deniz Savurdan ve Buğra Dinler de katılırken, öğrencilerle futbolcular arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Futbolcuların konuşmaları sık sık öğrencilerin tezahüratlarıyla kesildi. Yaklaşık 1 saat süren söyleşinin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

(ŞT-SÇ-AC-OK-S)