Antalyaspor'u Uçuran Pilotlar Sahaya İndi

Şansal ve Çomak, ziyarette teknik direktör Rıza Çalımbay ve futbolcularla sohbet ederek, ligin 25. haftasında sahalarında oynayacakları Beşiktaş maçı için başarılar diledi.

Antalyaspor'u Uçuran Pilotlar Sahaya İndi
Şansal ve Çomak, ziyarette teknik direktör Rıza Çalımbay ve futbolcularla sohbet ederek, ligin 25. haftasında sahalarında oynayacakları Beşiktaş maçı için başarılar diledi.Teknik direktör Çalımbay, gazetecilere yaptığı açıklamada, aynıpilotlarla seyahat etmekten memnun olduklarını belirterek, Şansal ve Çomak ile gittikleri deplasmanlardan başarılı sonuçlarla döndüklerini belirtti.Yerde yönetim, futbolcular ve teknik kadrodan oluşan bir ekiplerinin olmasının yanı sıra bir de havada kaptan ekiplerinin olduğunu dile getiren Çalımbay, şöyle konuştu:"Mutlu gidiyoruz, mutlu dönüyoruz. İnşallah bu hep böyle devam eder. Tabii ki her şeyi bir tek ona bağlamamak lazım. Bir de sahada çalışmak, mücadele etmek gerekiyor. Bugüne kadar gittiğimiz her deplasmandaher şey mükemmel gidiyor. Hatta geçen gittiğimizde hostes kardeşimiz, taraftarlarla güzel tempo tuttu. Yani iyi bir hava var. İnşallah sonuna kadar bunu iyi bir şekilde götürürüz."Çalımbay, Şansal ve Çomak ile Türkiye'nin her yerine gittiklerini vurgulayarak, "İnşallah hep beraber Avrupa'ya gitmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Oralara da beraber gideceğiz ve mutlu bir şekilde döneceğiz." diye konuştu.Kaptan pilot Şansal da böyle bir ekibin parçası olarak görülmeninkendileri için onur olduğunun altını çizerek, "Türkiye'de yaşadığımız bu başarıyı seneye Avrupa'da devam ettirmeyi düşünüyoruz. Avrupalı olan şirketimizleAntalyaspor'u seneye de Avrupa'ya götürmek istiyoruz. Bu güzel ortamı ileriye taşımak istiyoruz." dedi.İkinci pilot Çomak ise Avrupa'ya Antalyaspor'u götürmenin kendilerini mutlu edeceğini kaydetti.
Üç deplasmanda üç galibiyet
Özel bir şirkette görev yapan kaptan pilot Fatih Şansal ile ikinci pilot Mehmet Çomak, Antalyaspor'u bu sezon Trabzon, Gaziantep ve Rize deplasmanlarına götürdü.Antalyaspor, bu üç deplasmandan da galibiyetle döndü. Akdeniz ekibi, Trabzonspor'u 1-0, Gaziantepspor'u 3-0, Çaykur Rizespor'u da 2-1 yendi.