Antalyaspor İlk Kupayı Bayanlarla Kaldırdı

Türkiye Masa Tenisi 1. Ligi'ni İlk Sırada Tamamlayarak Şampiyon Olan Antalyaspor Bayan Masa Tenisi Takımı, Süper Lig'e Yükseldi. 12 Takımlı 1. Lig'de Yenilgisiz Olarak Şampiyon Olan Bayanlar, Kazandıkları Şampiyonluk Kupasını Antalyaspor Müzesine Koymak Üzere Başkanı Sedat Peker'e Takdim Etti.

Antalyaspor İlk Kupayı Bayanlarla Kaldırdı

Türkiye Masa Tenisi 1. Ligi'ni ilk sırada tamamlayarak şampiyon olan Antalyaspor Bayan Masa Tenisi Takımı, Süper Lig'e yükseldi. 12 takımlı 1. Lig'de yenilgisiz olarak şampiyon olan bayanlar, kazandıkları şampiyonluk kupasını Antalyaspor müzesine koymak üzere Başkanı Sedat Peker'e takdim etti.

Antalyaspor bu sezonun ilk kupasını masa tenisi dalında aldı. Şampiyon olarak süper lige yükselen Antalyaspor Kulübü Masa Tenisi Takımı, kupayı Başkan Sedat Peker'e teslim etti. Peker, Antalyaspor'a böyle bir gurur yaşattıklarından ötürü tüm sporculara teşekkür etti. Antrenör Yahya Gürcüm, sporcular Müge Sayar, Fatma Mumcu, Melis Özen ve İzel Dikilitaş ile bir süre sohbet eden Peker, "Bu sezon ilk kupayı sizlerin sayesinde müzemize koymuş olduk. Şimdi sıra futbolda şampiyon olmaya geldi. Hepinize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

Başkan Peker şampiyonluk kupasını yine bayan sporcuların elinden aldı. Antalyaspor Bayan Masa Tenisi Takımı 12 takımlı Süper Lig'de mücadele verecek. Takım lig öncesi ayrıca; 10-11 Mayıs 2008 tarihlerinde Kıbrıs'ta düzenlenecek olan "Dr. Fazıl Küçük Gençler En İyi 12'ler Masa Tenisi Turnuvası"na katılacak.

Kaynak: CHA