ANTALYA Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinlediler
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

ANTALYA Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinlediler

12.07.2020 16:04 | Son Güncelleme: 12.07.2020 16:42

Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinledilerHAVA sıcaklığının 34 derece ölçüldüğü Antalya'da, yetişkinler, çocuklar tehlikeli ve yasak olmasına rağmen serinlemek için sulama kanalında serinledi.

Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinlediler

HAVA sıcaklığının 34 derece ölçüldüğü Antalya'da, yetişkinler, çocuklar tehlikeli ve yasak olmasına rağmen serinlemek için sulama kanalında serinledi. Kanalda sudan çıkarılan yılanı ise bir kişi önce boynuna, sonra koluna sardı.

Hava sıcaklığının 34, hissedilenin ise 38 derece olduğu Antalya'da yetişkinler ve çocuklar, serinlemek için denizin yanı sıra, su kanallarını tercih ediyor. Tehlikeli ve yasak olduğu halde sulama kanallarına girenler, ilginç görüntüler oluşturuyor. Kepez ilçesi Göksu Mahallesi'nde yılanla dolu kanala girenler, her türlü tehlikeyi göze alıyor. Sulama kanalına gelen çocuklar, sıcaklığı 14 derece, derinliği 2-3 metreye kadar çıkan suda doyasıya eğlendi. Çocukları görüntüleyen DHA kamerası, bir yılanın sudan çıkarılışına da tanıklık etti. Sudaki yılanı yakalayan Veli Yeşilova, daha sonra hayvanı başından tutarak sudan çıkardı. Yılanı yanındakilere gösteren Yeşilova, yaklaşık 1 metre boyundaki yılanı boynuna ve koluna doladı. Kanalda yüzenler bir süre yere koyup izledikleri yılanı daha sonra tekrar kanala bıraktı.

Havanın sıcak, denizin ise uzak olmasından dolayı serinlemek için kanalı tercih ettiklerini söyleyen Veli Yeşilova, 'Buradaki kişiler mahallemizin insanı. Birbirimizi tanıyoruz. Daha önce burası çok kirliydi. Yosun kaplıydı ama bir hafta önce belediye kepçeyle temizledi. Şimdi çok daha güzel oldu" dedi.

Ali Satılmış ise denizin uzak olmasından dolayı buraya yüzmeye geldiklerini belirterek, 'Belediyeden buraya rampa yapmasını istiyoruz. Bizim için değil, çocuklar için istiyoruz. Allah korusun boğulurlar falan. Burası tehlikeli ancak derin olmadığı için giriyoruz" diye konuştu.

ANTALYA Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinlediler
ANTALYA Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinlediler
ANTALYA Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinlediler
ANTALYA Yasak olmasına rağmen sulama kanalında serinlediler

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (2)
AHMET: O gün bisikletimle gezerken ben de oraya yüzmeye gelenleri izlemek için gelmiştim. Haberin içeriğinde "Yasak olmasına rağmen sulama kanalına girdiler" diye yazıyor ama bu görüntüleri çeken kameraman ile spiker oradaki insanlara sırf haber olsun diye "şöyle atlayın, böyle atlayın" diye söyleyip oradaki insanları suya atlamaları için teşvik ediyorlardı. Adamlar hem "yasak olmasına rağmen" diye başlık hazırlıyorlar, hem de insanları suya sokmak için dakikalarca dil döküp böyle bir içerik hazırlıyorlar. Bari adanları suya sokmak için o kadar dil döktük diye dil döktüklerini de yazaalardı.
AHMET: O gün bisikletimle gezerken ben de oraya yüzmeye gelenleri izlemek için gelmiştim. Haberin içeriğinfe
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title