Antalya - Ülkücüler, Şehitler İçin Yürüdü

Antalya - Ülkücüler, Şehitler İçin Yürüdü

Ülkücüler, şehitler için yürüdüAkdeniz Üniversitesi'nde bir araya gelen yaklaşık 100 kişilik Ülkücü grup, darbe girişiminin başarısız olmasında rol oynayan şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir ve tüm şehitler için yürüyüş düzenledi.

Antalya - Ülkücüler, Şehitler İçin Yürüdü

Ülkücüler, şehitler için yürüdü

Akdeniz Üniversitesi'nde bir araya gelen yaklaşık 100 kişilik Ülkücü grup, darbe girişiminin başarısız olmasında rol oynayan şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir ve tüm şehitler için yürüyüş düzenledi.

Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi içinde bulunan Yakut Çarşısı önünde toplanan grup ellerinde Türk bayrakları, dövizler ve şehitlerin fotoğrafı ile yürüyüşe geçti. Ülkücü grup sık sık 'Şehidim hakkını helal et bize,' 'Şehit Ömer Halisdemir', 'Bir ölür, bin doğarız' diye slogan attı.

Kısa bir basın açıklaması yapan Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, Şehitleri hiç unutmayacağız dedi. Saygı duruşunda bulunan grup daha sonra İstiklal Marşı okudu. Polis, İstiklal Marşı okunurken ayağa kalkmayan 4 kişiyi gözaltına aldı.

Kaynak: DHA