Antalya: Sağanak Yağış Turistleri de Etkiledi

Antalya: Sağanak Yağış Turistleri de Etkiledi

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Son 3 Gündür Süren Kötü Hava Şartları ve Sağanak Yağış En Çok Turistleri Etkiledi. Tatil İçin Geldikleri İlçede Otellerinde Mahsur Kalan Turistler, Yağmur Sebebiyle Dışarı Çıkamadı.

Antalya: Sağanak Yağış Turistleri de Etkiledi

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde son 3 gündür süren kötü hava şartları ve sağanak yağış en çok turistleri etkiledi. Tatil için geldikleri ilçede otellerinde mahsur kalan turistler, yağmur sebebiyle dışarı çıkamadı.

Tatillerinin zehir olduğunu söyleyen Alman turistler, kötü hava şartlarının kendilerini otele mahkum ettiğini, tatillerinin zehir olduğunu söyledi. Alman turist Georg Prengel, "Uzun zamandır bu tatili bekliyordum ancak kötü hava şartları beni hayal kırıklığına uğrattı. Geçen yıl aynı aylarda Alanya'da hava çok sıcak ve ben denize giriyordum. Tatilim zehir oldu" dedi.

Almanya'dan tatil için Alanya'ya gelen Che Seitz ise, "Kötü havanın ve yağmurun durması için dua ediyorum. Tatile geldiğim günden bu tarafa otelden dışarı çıkamadım. Daha sahile bile inmedim. Bir an önce yağmurun dinmesini istiyorum" diye konuştu.