Antalya'nın En Sempatik Şovu

Antalya'nın En Sempatik Şovu

Antalya Belek'teki Troy Aqua Park Her Gün Akıllı Ayı Balığı Silva İle Tatilcileri Buluşturuyor. Romantik Silva'nın Yeteneklerini Görenler İse Şaşkınlıklarını Gizleyemiyor. Her Gün Saat 11.00 Ve 15.00'de Sahneye Çıkan Silva Spor Yapıyor, Şarkı Söylüyor, Dans Ediyor.

Antalya'nın En Sempatik Şovu

Antalya Belek`teki Troy Aqua Park her gün akıllı ayı balığı Silva ile tatilcileri buluşturuyor. Romantik Silva`nın yeteneklerini görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Her gün saat 11.00 ve 15.00`de sahneye çıkan Silva spor yapıyor, şarkı söylüyor, dans ediyor.

15 MEKİK, 8 ŞINAV...

Silva şovuna başlamadan önce konuklarını selamlayıp ısınma hareketlerine başlıyor. Silva, DHA kamerasının görüntülediği şovunda tam 8 şınav, 15 de mekik çekerek ne kadar formda olduğunu gösterdi. 350 kiloluk cüssesine rağmen hareketleri rahatlıkla yapan Silva, ardından müzikteki yeteneklerini konuşturdu.

DJ KABİNİNDE MORS...

Önce izleyicileri müziği ile coşturdu, balığı verilmeyince ise sinirlenip kulaklığını attı. Ancak müziğe doyamayan Silva DJ masasından inip eğitmeni ile birlikte dans etti. Silva`nın konuklarına da bir şakası vardı. Akıllı mors, havuz boyunca yüzerek konuklarına sulu şaka yaptı.

EN SEVDİĞİ ŞARKICI WHITNEY HOUSTON

Müzik tutkunu Silva kabiliyetlerini sergiledikten sonra mikrofon başına geçti. Whitney Houston`ın şarkısını seslendiren Silva şarkısı bittiğinde de seyircileri selamladı. Gösterisi biten Silva sahneden inmek istemedi. Bunun yerine eğitmeniyle birlikte yüzmek istediğini söyledi.

SU BALESİ ŞOV...

Kendini havuza atan romantik hayvan Silva boynuna taktığı çiçekler ile su balesindeki hünerlerini de gösterdi. Dev Silva`nın zarif hareketleri büyük alkış aldı. Silva gösterisinin ardından hayranları ile fotoğraf çektirmek için sahneden ayrıldı. DHA`nın röportaj ricasını kırmayan Silva Türkiye`ye el sallayarak çok iyi olduğunu söyledi.

Kaynak: DHA