Antalya: Kemer'de Ralli Hazırlıkları - Haberler
Haberi Paylaş

Antalya: Kemer'de Ralli Hazırlıkları

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Antalya: Kemer'de Ralli Hazırlıkları

- Antalya'nın Kemer İlçesinde 12-14 Ekim 2006 Tarihleri Arasında Düzenlenecek Olan "Dünya Ralli Şampiyonası" İçin Hazırlık Çalışmaları Devam Ediyor.

- Antalya'nın Kemer ilçesinde 12-14 Ekim 2006 tarihleri arasında düzenlenecek olan "Dünya Ralli Şampiyonası" için hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Kemer'de gerçekleştirilecek olan Dünya Ralli Şampiyonası için etaplardaki çalışmaları devam ederken, ralli servis alanının da Kemer Belediyesi tarafından asfalt çalışmasının başlayacağı belirtildi. Kemer Belediye Başkanı Hasan şeker yaptığı açıklamasında, rallinin Kemer için ne anlama geldiğini çok iyi bildiklerini belirtti. Belediye olarak Ralliye odaklandıklarını ifade eden Şeker, "Kemer'de bu yıl yapılacak olan Rallinin daha iyi gerçekleşmesi ve özellikle seyirciler ile yakından ilgilenmek ve onların etaplara ulaşması için halkla ilişkiler danışmanlığımız yoğun bir şekilde çalışmalara başladı. Bunun yanı sıra dağlardaki etapların hazırlanması için de ekiplerimiz yoğun bir tempo çalışıyorlar. Şu anda 4 kamyon , 2 adet yükleyici kepçe 1 adet paletli ekskavatör ve bir adet greyderimiz dağlarda yola açmaya ve bozulmuş olan etapları düzlemeyi sürdürüyor. Kemer için Rallinin ne olduğunu ve ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. Özellikle gelecek yıl takvimden çıkarılacağı yolundaki haberler nedeniyle ralliye daha çok önem veriyoruz. Bu bakımdan öncelikle etapların hazırlanması amacıyla iş makinelerimizi dağlara etapların yapımına kanalize ettik. Ayrıca ralli servis alının asfalt kaplama çalışmasına da başladık" dedi.

(ŞT-SÇ)

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title