Antalya: Ispartalı DYP'liler Genel Başkan Ağar'ı Ziyaret Etti

Antalya: Ispartalı DYP'liler Genel Başkan Ağar'ı Ziyaret Etti

Doğru Yol Partisi (DYP) Isparta İl Teşkilatı Üyeleri, Genel Başkan Mehmet Ağar'ı Ankara'daki Parti Binasında Ziyaret Etti. Ağar, Isparta'nın Geçmişin Altında Kalmayacağını Söyledi.

Antalya: Ispartalı DYP'liler Genel Başkan Ağar'ı Ziyaret Etti

Doğru Yol Partisi (DYP) Isparta İl Teşkilatı üyeleri, Genel Başkan Mehmet Ağar'ı Ankara'daki parti binasında ziyaret etti. Ağar, Isparta'nın geçmişin altında kalmayacağını söyledi.

Ziyaret sırasında Isparta hakkında değerlendirmelerde bulunan Ağar, Isparta'nın Organize Sanayi Bölgesi haline geleceğini söyledi. Isparta'ya yönelik yanlış teşvik uygulamaları yapıldığını savunan Ağar, "Hiç şüpheniz olmasın. Isparta müsterih olmalıdır. Isparta geçmişin altında kalmayacaktır" dedi.

2007'de yapılacak seçimlere yönelik değerlendirmelerde de bulunan Ağar, "Bu parti bu dönem iktidar olmak zorundadır. Bu büyük kongrede iki sefer korumuş olduğumuz güvenin sırtımıza yüklediği görevdir. Bu görev anamızın namusu kadar bizim için vazgeçilmez şerefli bir görevdir. Buna ulaşmak için her şey yapacağız. Burada tek yapacağımız bütün gücümüzü birleştirip dışa karşı mücadele edeceğiz. Bu partiyi harap eden iç mücadele alanlarını tıpkı Türkiye gibi bitirmemiz lazım. Önce kendi partimizdeki iç mücadele alanlarını bitirip, sonra dışa karşı mücadele vermeliyiz. Biz bunları yaparak 4 senelik iktidarlığımızda Türkiye'ye 20 senelik yol kat ettirdik. Önemli olan doğru davranmak olacaktır" diye konuştu.