Antalya'da Süper Lig Şöleni

Antalyaspor'un Turkcell Süper Lig'e Yükselmesinin Ardından Kırmızı-beyazlı Taraftarlar, Şampiyonluk Sevincini Başkan Sedat Peker ile Birlikte Kutladı.

Antalya'da Süper Lig Şöleni

Antalyaspor'un Turkcell Süper Lig'e yükselmesinin ardından Kırmızı-beyazlı taraftarlar, şampiyonluk sevincini Başkan Sedat Peker ile birlikte kutladı.

Stat çıkışında omuzlarda taşınan Başkan Peker, Süper Lig sevincini taraftarlarla birlikte yaşadı. Bu arada stat çevresinde sevinç gösterilerine devam eden taraftarlar ile polis ekipleri zaman zaman karşı karşıya geldi. Yol kenarında toplanan bir grup taraftarı dağıtmaya çalışan polis ekipleri, bazı taraftarlara cop ile müdahale etti. Bu duruma tepki gösteren diğer taraftarlar ile polis ekipleri arasında kısa süre tartışma yaşandı. Polis ekiplerinin taraftarlara müdahale etmesi üzerine Başkan Peker, "Galatasaraylı taraftarlar şampiyonluk coşkusunu burada kutlamasına rağmen biz neden kutlayamıyoruz" diyerek tepki gösterdi.

Başkan Peker, "Zorlu mücadelenin ardından Süper Lig'e çıktık. Düştükten sonra toparlanması çok zordu. Biz bunu başardık. Süper Lig'de kalıcı olmak için çalışacağız" diye konuştu.

(TY-AT-KÇ-CC-S)

Kaynak: İHA