Antalya'da Korkutan Yanıgın

Antalya'da Korkutan Yanıgın

Antalya'nın Yeşilbahçe Mahallesi'nde Bir Apartman Dairesinde Bilinmeyen Bir Nedenle Çıkan Yangında, 9. Katta Bulunan Daire Kullanılamaz Hale Geldi. Yangın Sırasında Evde Kimsenin Bulunmaması Olası Bir Faciayı Önledi.

Antalya'da Korkutan Yanıgın

Antalya'nın Yeşilbahçe Mahallesi'nde bir apartman dairesinde bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında, 9. katta bulunan daire kullanılamaz hale geldi. Yangın sırasında evde kimsenin bulunmaması olası bir faciayı önledi.

Edinilen bilgiye göre, Yeşilbahçe Mahallesi 1469 Sokak'ta bulunan bir apartmanın 9. katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede tüm evi saran alevleri gören çevredeki vatandaşlar, itfaiye ekiplerine haber verdi. Bu arada 12 katlı apartman, güvenlik nedeniyle boşaltıldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, hemen yangına müdahale etti. Sağlık ekipleri de olay yerinde hazır bulundu. Yangın kısa sürede söndürülürken, evde büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Ceylan Balaban adlı şahsa ait olduğu belirtilen dairede kimsenin bulunmaması olası bir faciayı önledi. Olayı duyarak gelen ev sahibi Ceylan Balaban, yaşlı gözlerle yanan evini izledi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

(ŞT-CG-OK-Y)