Antalya'da Cinayet

Antalya'da Cinayet

Antalya'da oturan Bayram Ünal, aralarında husumet bulunan akrabası Hasan Uçar ve arkadaşı Mehmet Kaya'ya tabancayla ateş etti.

Antalya'da Cinayet

Antalya'da oturan 57 yaşındaki Bayram Ünal, evinin sokağından gürültü yaparak geçen ve aralarında husumet bulunan akrabası 61 yaşındaki Hasan Uçar ve arkadaşı 53 yaşındaki Mehmet Kaya'ya tabancayla ateş etti. Olayda Mehmet Kaya hayatını kaybederken, akrabası Uçar ağır yaralandı.

Olay, dün gece merkez Kepez İlçesi Çamlıbel Mahallesi 4948 Sokak içerisinde meydana geldi. Bayram Ünal'ın, teyzesinin eşi Hasan Uçar ile bir süreden bu yana kavgalı olduğu ifade edildi. Eşlerinin bir altın gününde tartışması nedeniyle iki aile arasında kavga çıkmış, Hasan Uçar, Bayram Ünal'dan kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu kaydedildi. Bu olayın ardından iki aile birbirlerine husumet beslerken son kavga kanlı bitti. Hasan Uçar, dün gece arkadaşı Mehmet Kaya ile birlikte Bayram Ünal'a ait evin önünden geçerken yüksek sesle konuşan ikilinin kendilerinden söz ettiğirni düşünerek onlarla tartışmaya başladı. Çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Bayram Ünal evdeki bulundurma ruhsatlı tabancasıyla ateş etmeye başladı. Sokaktaki akrabası ve arkadaşına ateş eden Bayram Ünal kaçtı. Mehmet Kaya, olay yerinde ölürken, Hasan Uçar ağır yaralandı. Uçar, hastanede tedaviye alınırken Mehmet Kaya'nın cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Antalya polisi olaydan sonra kaçan Bayram Ünal'ı yakalayarak gözaltına aldı. Ünal sorgusunun ardından adliyeye sevk edilirken soruşturmanın sürdüğü açıklandı. - Antalya