Antalya Basınında Bugün

15.10.2010 10:08 | Son Güncelleme: 15.10.2010 10:08
Antalya Basınında Bugün

Antalya'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Hürriyet Akdeniz: 'Hayatı Değişti7' Çılgın Aşık Yüzünden Hapis Hayatı Yaşayan Ebru'nun Yaşamı, Gazetelerdeki Haberden Sonra Değişti

Antalya'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

HÜRRİYET AKDENİZ: 'Hayatı değişti7'

Çılgın aşık yüzünden hapis hayatı yaşayan Ebru'nun yaşamı, gazetelerdeki haberden sonra değişti. Bakan Çubukçu, genç kızın okuluna devam etmesi için ne gerekiyorsa yapılması talimatını verdi.

SABAH AKDENİZ: 'Avrupalı etin rövanşını aldı'

AB'den 'Analize devam' kararı geldi. Kararda, et ithalatı için Türkiye'de uygulanan kotaların etkili olduğu belirtildi.

MİLLİYET AKDENİZ: 'Ürküten yapı stoku'

Çürümeye yüz tutan binaların yerli ve yabancı yatırımcılara açılması için çalışma başlatacaklarını söyleyen BAKA Genel Sekreteri Engin, 'Bir buçuk ay içinde gayrimenkul çalıştayı düzenlenecek' dedi.

CUMHURİYET AKDENİZ: 'Protestolu açılış'

Akdeniz Üniversitesi yeni akademik yılı törenle başladı. TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, tören salonuna girişinde ve çıkışında öğrenciler tarafından protesto edildi.

AKDENİZ BEYAZ: 'Otogarın patronu Büyükşehir'

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan ve yapıldığı günden bu yana İdil Firması tarafından işletilen Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin ihalesini Büyükşehir'in bünyesindeki Ulaşım A.Ş. firması aldı.

AKDENİZ GERÇEK: 'Başbakan'dan demokrat olmaz'

CHP Genel Başkan yardımcısı Haluk Koç, 'AKP ve Başbakan'dan zorla bir demokrat yaratılmaya çalışılıyor. Bildiğimiz ve gördüğümüz kadarıyla bu Başbakan'ın kumaşından zorla demokrat çıkartamazsınız, hiç kimse uğraşmasın' dedi.

ANTALYA: 'Ben şeyhlerin değil Atatürk'ün çocuğuyum'

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 'Ben Atatürk'ün çocuğuyum, Şeyhlerin çocuğu değilim. Bizim kültürümüzde biat etmek yoktur, beynimize güveniriz' dedi.

ANTALYA KÖRFEZ: 'Protestolarla açıldı'

Akdeniz Üniversitesi 2010-2011 akademik yılı öğrencilerin protesto gösterileriyle açıldı. TBMM Başkanı Şahin'e tepki gösteren öğrenciler, 'AKP defol, üniversiteler bizimdir' diye slogan attı.

AKDENİZ MANŞET: 'Al sana parasız sağlık hizmeti'

İnternet ya da telefonla bütün çabalara rağmen Atatürk Devlet Hastanesi'nden 'günlerce bir türlü alınamayan bazı doktorların randevuları', hastane acil servis kapısı karşısındaki 'Sağlık Market' isimli markette 1 liraya satılıyor.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: 'Kapkara çıktı'

Temmuz ayı Sayıştay raporlarına göre, Akaydın'ın Rektörken yardımcısı Başkanken Genel Sekreteri olan Aktekin, Genel Sekreterliğe başladıktan sonra da Üniversitenin döner sermayesinden aylık 2 bin 700 lira aldığı ortaya çıktı. Rektörlükle, Aktekin'de sessiz. Siyasi çevreler istifa bekliyor ve olayı çirkeflik olarak niteliyor. Gözler Aktekin'de.

ANTALYA GÜNDEM: 'Antalya Milletvekilleri sustu Haluk Koç sahip çıktı'

47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin ilk gecesinde yaşanan protesto gösterisine CHP Antalya Milletvekilleri sessiz kalırken, dün CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'tan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a destek geldi.

ANTALYA SON HABER: 'Beyin göçünü önlemeliyiz'

Türkiye'nin en önemli hedeflerinden birinin beyin göçünü tersine çevirmek olması gerektiğini vurgulayan TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, 'Beyin göçü veren bir ülke değil, beyin göçü alan bir ülke haline gelebilmeliyiz' dedi.

EKSPRES: '+Haddini aşma'

Bakan Günay'ı istifaya çağıran CHP İl Başkanı Ülken'e cevap gecikmedi. Ak Parti İl Başkanı Samani, 'Bakanı istifaya davet etmek Ülken'in haddini aşan bir konudur' dedi.

GAZETE BİR: 'Hoca'dan çirkin teklif'

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, olaylı bir şekilde Türkiye'den ayrılan Kusturica'ya fahri hemşehrilik teklif etmiş.

HİLAL: 'Kahvecilerin vergi isyanı'

Türkiye Kahveciler Kıraathaneciler ve Büfeciler Federasyonu Genel Başkanı Murat Ağaoğlu, Osmanlı döneminden beri süregelen kahve kültürünün yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını söyledi.

HÜRSES: 'AKP başlattı'

Altın Portakal Film Festivali'ni tepkiler üzerine terk eden yönetmen Emir Kusturica, tepkileri AKP'nin başlattığını ileri sürerek, 'İstanbul'daki siyasetçilerin Antalya'daki sosyal demokratlara bir darbe vurmaları için ben uygun bir sebeptim' dedi.

İLERİ: 'Bir yerde aksaklık var' TBMM Başkanı Şahin: 'Diploma verdiğimiz gencin eline iş veremiyorsak, bir yerde bir aksaklık var demektir. Bana göre akıllı ve adil devlet, eline diploma verdiği gencin eline iş de verebilmeli, bunu başarabilmelidir.'

(DE-BNY-NÖZ) - ANTALYA

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Antalya Basınında Bugün - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.10.2020 19:29:59. #1.14#
title