Antalya Basınında Bugün

28.07.2010 10:38 | Son Güncelleme: 28.07.2010 10:38
Antalya Basınında Bugün

Antalya'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Hürriyet Akdeniz: 'Ramazanda 40 Gece Eğlence' Akdeniz 11 Ayın Sultanı Ramazana Hazırlanıyor

Antalya'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

HÜRRİYET AKDENİZ: 'Ramazanda 40 gece eğlence'

Akdeniz 11 ayın sultanı Ramazana hazırlanıyor. Antalya, Afyonkarahisar, Burdur ve Isparta'da 20 bin kişiye sıcak yemek verilecek. Antalya'da 40 gece eğlence düzenlenecek.

SABAH AKDENİZ: 'Devler liginde dört Akdenizli'

İstanbul Sanayi Odası'nın 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' listesine Akdeniz'den AS Çimento, Adopen, AGT ve Yörükoğlu firmaları girmeyi başardı.

MİLLİYET AKDENİZ: 'Balıklara tahliye'

Batı Akdeniz üçgeninde bulunan ve atık içme suyu olarak kullanılacak olan Karacaören baraj göllerindeki balık üretim tesisleri tahliye ediliyor.

CUMHURİYET AKDENİZ: 'Kirliliğe dalacaklar'

DTO, önemli bir çevre eylemine hazırlanıyor. Katılımcılar, denizdeki kirliliği tüplü dalışlarla tespit edecekler.

AKDENİZ BEYAZ: 'Baykal'dan tehlike işareti'

Türkiye'de 12 Eylül dönemini aratmayan hukuksuzluklar yaşandığını ileri süren eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 'Anlaşılıyor ki Türkiye'de bu kadar büyük hukuksuzluğun yapılması için bir askeri darbeye ihtiyaç yokmuş' dedi.

AKDENİZ GERÇEK: 'Esnaf, esnafı iflas ettiriyor'

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, yaz sezonunda Antalya'da yüksek miktarda esnaf enflasyonu yaşandığını belirterek bunun sonucunda da binlerce esnafın iflas ettiğini ve toptancıların mağdur edildiğini söyledi.

AKDENİZ MANŞET: 'ADH'de fokurdama'

Şükrü Temizkalp, Burdur Sivil Savunma İl Müdürüyken iddiaya göre personelini tehdit ederek, samimiyet kurduğu kişileri de kandırarak yaklaşık 500 bin TL kredi çektirdi. Antalya Atatürk Devlet Hastanesine müdür yardımcısı olarak atanan Temizkalp için soruşturma başlatıldı.

AKDENİZ'DE YENİ YÜZYIL: 'Damızlık düve alarmı'

Veteriner Hekimler Odası Başkanı Muammer Saygılı, yanlış politikalar yüzünden Türkiye'de hayvancılığın günden güne ölmekte olduğunu kaydetti. Saygılı, üreticilerin malımız elimizde kalacak telaşı içinde damızlık düveleri bile kesime gönderdiğini söyledi.

ANTALYA: 'Organ mafyası Türkiye'de hiç olmadı'

Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi Müdürü Prof. Dr. Gültekin Süleymanlar, organ mafyasının Türkiye'de hiç olmadığını, bu söylentilerin organ naklini ciddi sekteye uğrattığını söyledi.

ANTALYA GÜNDEM: 'Güneşkent hayata geçti'

Antalya'ya güneşkent kimliği kazandıracak olan 'Güneşkent-Yeşil-Antalya Projesi' resmen hayata geçti. Uygulama kapsamında turizm şehrinde güneş enerjisi yaygınlaştırılacak.

ANTALYA SON HABER: 'Haksızlıklara hep birlikte tepki göstermeliyiz'

Cumhuriyet Halk Partisi eski Genel Başkanı Deniz Baykal, 'Türkiye darbe döneminde değil ama bir askeri darbe döneminde yaşananları yaşıyor. Bir kişiye karşı yapılan haksızlığa eğer toplum sesini çıkarmıyorsa o haksızlığa layık demektir. Yapılan haksızlıklara hep birlikte tepki göstermeliyiz' dedi.

EKSPRES: 'Referandum fırsattır'

CHP eski Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal, ANSİAD üyesi 50 iş adamı ile bir araya geldi. Baykal, 12 Eylül'deki referandumun büyük bir fırsat olduğunu söyledi.

GAZETE BİR: 'Altın gibi tavsiye'

Endüstri Meslek Lisesi'nde düzenlenen kursa katılan 118 sokakta çalışan çocuğu ziyaret eden Vali Ahmet Altıparmak, 'Namazın kazası olur, fırsatın kazası olmaz, fırsatları kaçırmayın' dedi.

HİLAL: 'Ankara'ya takıldılar'

Taksici cinayetleri ve taksicilere karşı yapılan gasplı saldırıların önüne geçebilmek için düşünülen koruma kabini Maliye Bakanlığına takıldı. Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, ÖTV ve KDV nedeniyle tıkandıklarını söyledi.

İLERİ: 'Başbakan Antalya'ya geliyor'

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 7 Ağustos Cumartesi günü Antalya'ya geliyor.

(OKN-FÜ-MHD) - ANTALYA

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Antalya Basınında Bugün - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 02:58:01. #1.15#
title