Antalya: Başbakan Erdoğan Antalya'da

Antalya: Başbakan Erdoğan Antalya'da

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 10. Türk Devlet ve Toplulukları Kurultayı, 2006-2007 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Töreni ile Büyük Avrasya Gecesi'ne Katılmak İçin Antalya'ya Geldi.

Antalya: Başbakan Erdoğan Antalya'da

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 10. Türk Devlet ve Toplulukları Kurultayı, 2006-2007 eğitim ve öğretim yılı açılış töreni ile Büyük Avrasya Gecesi'ne katılmak için Antalya'ya geldi.

Uşak'ta çeşitli açılışlara katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra ATA uçağıyla saat 19.30 sıralarında Antalya Atatürk Havalimanı'na indi. VIP Salonu'nda Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan ve protokol heyeti tarafından karşılanan Başbakan Erdoğan'a, çıkışta partililer sevgi gösterisinde bulundu. Kendisini bekleyen partililerle bir süre sohbet eden Erdoğan, daha sonra konaklayacağı Beldibi'ndeki 7 yıldızlı Sungate Otel'e hareket etti. Bu arada Başbakan Erdoğan ile birlikte bazı bakanlar da Antalya'ya geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 10.00'da 10. Türk Devlet ve Toplulukları Kurultayı, saat 15.00'te 2006-2007 eğitim ve öğretim yılı açılış töreni, saat 20.00'de ise 43. Antalya Altın Portakal Film Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Büyük Avrasya Gecesi'ne katılacak.

Kaynak: İHA