Antalya: Bakan Aksu Antalya'da

Antalya: Bakan Aksu Antalya'da

İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Güneydoğu Avrupa İçişleri Bakanları Gayriresmi Toplantısı Öncesi Antalya'da Romanya Fahri Konsolosluğu Tarafından Verilen Kokteyle Katıldı.

Antalya: Bakan Aksu Antalya'da

İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Güneydoğu Avrupa İçişleri Bakanları Gayriresmi Toplantısı öncesi Antalya'da Romanya Fahri Konsolosluğu tarafından verilen kokteyle katıldı.

Kempinski Hotel'de düzenlenen kokteyle İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Romanya İçişleri Bakanı Vasili Blaga, Kosava İçişleri Bakanı Fatmir Rexhebi ve Sırbistan İçişleri Müsteşarı Miryana Orasanin ile protokol üyeleri katıldı. Konuk bakan ve davetlilerle bir süre sohbet eden Bakan Aksu, kokteylin ardından Kempinski Hotel'i gezdi. Bakan Aksu, yarın Belek Atlantis Otel'de gerçekleştirilecek Güneydoğu Avrupa İçişleri Bakanları Gayriresmi Toplantısı'na katılacak.

Toplantıda; bölge ülkelerinde terör, organize suçlar, insan ve silah kaçakçılığı ve bunların finansman kaynaklarıyla ilgili ilişkiler ele alınarak, bölgesel işbirliğinin geliştirilmesi amaçlanıyor.

Kaynak: İHA