Antalya: Alanya Gece Hayatına Hollandalılar Damgasını Vurdu

Antalya: Alanya Gece Hayatına Hollandalılar Damgasını Vurdu

Antalya'nın Alanya İlçesi, Son Aylarda İlginç Bir Organizasyona İmza Atıyor. Bir Acente Temsilcisi Daha Fazla Turist Getirebilmek İçin Hollanda'da Bulunan Ünlü Pop Şarkıcılarıyla Görüşerek Alanya'da Bulunan Bistro Belman Disko'da Konser Anlaşması Yaptı.

Antalya: Alanya Gece Hayatına Hollandalılar Damgasını Vurdu

Antalya'nın Alanya İlçesi, son aylarda ilginç bir organizasyona imza atıyor. Bir acente temsilcisi daha fazla turist getirebilmek için Hollanda'da bulunan ünlü pop şarkıcılarıyla görüşerek Alanya'da bulunan Bistro Belman Disko'da konser anlaşması yaptı.

Alanya'nın en büyük diskosu olan Bistro Belman, renkli ve bir o kadar da eğlenceli bir geceye ev sahipliği yaptı. Bir acente tarafından düzenlenen özel tur ile her ay 5 pop şarkıcısını hayranları ile birlikte Alanya'ya tatile getiriyor. Pop şarkıcılarının Alanya'ya hayranlarıyla birlikte gelmesi ise turizmcileri sevindirdi. Alanya'ya yerleşmiş olan Hollandalılar, düzenlenen partide çılgınlar gibi eğlenerek stres atıyorlar. Diskoda sahneye çıkan Hollandalı sanatçılar, ülkelerinin sevilen şarkılarını ve ulusal marşlarını seslendirdi.

Düzenlenen organizasyonla Alanya'da yaşayan Hollandalılar, tatil için gelen yurttaşlarıyla hem hasret giderdi hem de eğlenceli bir gece yaşadı. Gecenin turuncuya boyandığı mekanda Hollandalılar'ın eğlencesi ve mutluluğu ilginç görüntülere sahne oldu.

Kaynak: İHA