Antalya: Alanya'da Trafik Kazası: 1 Ölü

Antalya: Alanya'da Trafik Kazası: 1 Ölü

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Çalıştığı Otelden Evine Gitmekte Olan Şahıs, Plakası Alınamayan Bir Otomobilin Kendisine Çarpması Sonucu Hayatını Kabetti.

Antalya: Alanya'da Trafik Kazası: 1 Ölü

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde çalıştığı otelden evine gitmekte olan şahıs, plakası alınamayan bir otomobilin kendisine çarpması sonucu hayatını kabetti.

Kaza, önceki gece saat 24.00 sıralarında Okurcalar Beldesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir otelde şef yardımcısı olarak çalışan Güner Ekinci (25), çalışma arkadaşlarıyla birlikte otelden ayrıldı. Tali yolda arkadaşlarıyla yürüdüğü sırada arkalarından hızla gelen ve plakası alınamayan bir otomobil Ekinci'ye çarptı. Talihsiz genç olay yerinde hayatını kaybederken, plakası alınamayan otomobil olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Ambulansla Alanya Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Güner Ekinci'nin cesedi üzerinde otopsi yapan savcılık, gencin beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiğini belirledi. Ekinci'nin cenazesi, otopsinin ardından memleketi olan Ankara'nın Koçhisar Beldesi'ne gönderildi.

Jandarma, kaza sonrası kaçan ön tamponu ve camı kırık olan krem veya bej rengi olduğu tespit edilen Şahin marka otomobilin peşine düştü.