Antakya'da Şüpheli Paket Paniği

Antakya'da Şüpheli Paket Paniği

Antakya İl Merkezindeki En İşlek Köprülerden Biri Olan Ata Köprüsü Üzerinde Şüpheli Paket Paniği Yaşandı. Fünye ile Patlatılan Paketten Çöp Çıktı.

Antakya'da Şüpheli Paket Paniği
04.10.2007 22:30 | Son Güncelleme: 04.10.2007 22:30

Antakya il merkezindeki en işlek köprülerden biri olan Ata Köprüsü üzerinde şüpheli paket paniği yaşandı. Fünye ile patlatılan paketten çöp çıktı.

Edinilen bilgiye göre, emniyet ekiplerine köprü direklerinin altındaki saçakta bomba olduğu yönünde bir ihbar geldi. İhbarı değerlendirerek olay yerine gelen polis ekipleri, köprü altındaki demirlerin üzerinde siyah bir poşet olduğunu gördü. Çevrede güvenlik önlemi alan polisler, köprüyü trafiğe kaptı. Meraklı vatandaşlar olayı izleyebilmek için çevrede toplandı. İl Emniyet Müdürü Osman Çapalı da, olay yerine gelerek bomba imha uzmanlarının çalışmasını yerinde izledi. Hazırlıklarını tamamlayan bomba imha

uzmanı, şüpheli paketi fünye ile patlattı. Fünye ile patlatılan poşetin içerisinden çöp çıktı. Daha sonra güvenlik şeridi kaldırılarak köprü tekrar trafiğe açıldı.

(OK-ERN-OK-Y)

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title