Annesi İçin Nikahını Hastane Odasında Kıydırdı

Annesi İçin Nikahını Hastane Odasında Kıydırdı

Damadın annesi şeker hastalığı nedeniyle hastanede yattığı için nikahı hastane odasına taşıdılar.

Manisa'da bir çift, damadın şeker hastalığı nedeniyle tedavi gören ve hastaneden çıkamayan annesi için nikah törenini hastane odasına taşıdı.

MANİSA DEVLET HASTANESİ NİKAH TÖRENİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Manisa'da özel bir okulda öğretmenlik yapan Serkan Zeyrek ve özel bir firmada çalışan Tuğba Adıgüzel, hayatlarını birleştirmek için nikah tarihlerini belirledi. Serkan Zeyrek'in annesi 64 yaşındaki Şükran Zeyrek Ramazan bayramının birinci günü şeker hastalığı nedeniyle hastaneye yatırılarak tedaviye alındı.

64 YAŞINDAKİ ŞEKER HASTASI KADIN HASTANEDEN ÇIKAMAYINCA OĞLU NİKAHI HASTA ODASINA TAŞIDI

64 yaşındaki anne, rahatsızlığı nedeniyle hastaneden çıkarılamayınca gelin ve damat nikahı hastanede kıymaya karar verdi. Hastane yönetiminin de izin vermesiyle Manisa Devlet Hastanesi dahiliye servisinde nikah töreni gerçekleştirildi. Hastaneye gelen Şehzadeler Belediyesi Nikah Memuru Nurettin Başkurt, gelin ve damadın nikahlarını şahitler huzurunda kıydı. Nikahın kıyıldığı esnada hasta yatağında yatan anne Şükran Zeyrek gözyaşlarına hakim olamadı. Duygulanan anne Şükran Zeyrek, elini öpen gelinine bilezik taktı. Evin tek çocuğu olduğu için annesinin de nikahını görmesini istediğini söyleyen damat Serkan Zeyrek, "Bugüne nasipmiş. Nikah günümüzü almıştık. Ama annem rahatsız diye yapamadık. Annemin de görmesini istiyorduk. Yetkililer de izin verdi. Çok teşekkür ediyorum" dedi.