Anneler Derneği Başkanı'nın Öldürülmesi

Anneler Derneği Başkanı'nın Öldürülmesi

Antalya'da, Evinde Kalbinden Bıçaklanarak Öldürülmüş Halde Bulunan Türk Anneler Derneği Antalya Şubesi Başkanı Göksel Uysal'ın Cesedi Adli Morga Kaldırıldı. Polis Ekipleri, Olaydan Sonra Kaybolan Moldovya Uyruklu Hizmetçiyi Yakalamak İçin Çalışma Başlattı.

Anneler Derneği Başkanı'nın Öldürülmesi

Antalya'da, evinde kalbinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Türk Anneler Derneği Antalya Şubesi Başkanı Göksel Uysal'ın cesedi adli morga kaldırıldı. Polis ekipleri, olaydan sonra kaybolan Moldovya uyruklu hizmetçiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Antalya'da, Çağlayan Mahallesi Uzaş Sitesi'nde bulunan evinde kalbinden bıçaklanarak öldürülen Türk Anneler Derneği Antalya Şubesi Başkanı Göksel Uysal'ın (52) cesedi, polis ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı. Uysal'ın siteden cenazesi çıkartılırken, mali müşavir eşi Erdoğan Uysal, yakınları ve komşuları uzun süre gözyaşı döktü.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, evde yaptıkları aramada para kasasının açık olduğunu ve kasadan yüklü miktarda para ve altınların çalındığını belirledi. Evde çalışan ve ismi açıklanmayan Moldovya uyruklu hizmetçinin olaydan sonra kaybolduğunu ve evin dış kapısının zorlanmadan açıldığını belirleyen polis ekipleri, hizmetçiyi yakalamak için çalışma başlattı. Öldürülen Uysal'ın Moldovya uyruklu hizmetçisinin, kısa süre önce doğum günü için kendisine pasta yaptığı ve sürpriz doğum günü

partisi gerçekleştiği belirlendi. Doğum günü partisinde çekilen video görüntülerini incelemeye alan polis ekipleri, eşkalini belirlediği hizmetçiyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

(SE-SN-SN-Y)