Anne 5. Bölümünde Neler Oldu? Anne'de Heyecanlı Anlar

Anne 5. Bölümünde Neler Oldu? Anne'de Heyecanlı Anlar

Anne, 5. bölümüyle dün akşam izleyicileriyle buluştu. Anne, 5. bölümünde neler oldu? Turna bulunacak mı? Anne'de izleyicileri neler bekliyor?

Anne 5. Bölümünde Neler Oldu? Anne'de Heyecanlı Anlar

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne dün akşam 5. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Şule'nin telefonu, evdeki bütün dengeleri değiştirir. Telefon konuşmasına şahit olan Cahide'yle, Zeynep'in arası iyice gerilir. Zeynep, Turna için kendi ailesinden vazgeçmeye hazırdır. Kızının yaşadığını öğrenen Şule'nin duyguları darmadağın olur. Melek'i görmeyi kafasına koyar ancak öfkesine hakim olamadığı bir anda kendisini karakolda bulur. Turna, Zeynep ve ailesi arasında sorun yarattığını fark edince, kendince bir çözüm bulur. Zeynep'e yazdığı mektupla evi terk eder. Zeynep buna kendisinin sebep olduğunu düşünerek her yerde Turna'yı ararken, Gönül onu yalnız bırakmaz. Anne heyecan dolu yeni bölümüyle 29 Kasım Salı günü izleyicileriyle buluşacak.

ANNE 4. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Zeynep, Turna'yı korumak için her şeyi göze alır. Anneliğin gerektiğinde kendinden vazgeçmek olduğunu bir kez daha anlayan Zeynep, Ali'nin teklifini kabul eder. Ali ve Zeynep yüz yüze geldiğinde, Zeynep gerçeklerin sandığından bambaşka olduğunu öğrenir...
Turna'ya normal bir hayat vermek isteyen Zeynep, onu okula kaydetmek ister. Ancak bunu başarmak düşündüğünden çok daha zordur. Pes etmek üzere olan Zeynep'in imdadına Gönül yetişir. Gönül sayesinde okula başlayan Turna, aradığı mutlu hayata adım atmanın sevincini yaşar. Şule Melek'in defterinde gördüğü Zeynep adının peşine düşer. Zeynep'in numarasını bulan Şule kızının peşinden İstanbul'a gelir ve Zeynep'e ulaşır...
Zeynep tüm tehlikeleri bertaraf etmiş, Turna, Cahide ve ailesiyle daha güçlü bağlar kurmuştur. Ancak gelecek bir telefonla, tüm dengeler paramparça olur.