'Anketleri Şişiriyorlar DP'yi Aradan Çıkarıyorlar

'Anketleri Şişiriyorlar DP'yi Aradan Çıkarıyorlar

Ağar, anketlerin şişirilerek partisinin aradan çıkarıldığını söyledi. Ağar, 'Pazar günü anketler değil halk konuşacak. Çıkan sonuçtan sonra anketçiler mesleği bırakmasa ben bıraktıracağım' dedi.

'Anketleri Şişiriyorlar DP'yi Aradan Çıkarıyorlar

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, anketlerin şişirilerek partisinin aradan çıkarıldığını söyledi. Ağar, "Pazar günü anketler değil halk konuşacak. Çıkan sonuçtan sonra anketçiler mesleği bırakmasa ben bıraktıracağım" dedi.

DP Genel Başkanı Mehmet Ağar, partisi tarafından bugün Kocaeli'de düzenlenen mitinge katıldı. Ağar, İzmit Perşembe Pazarı'nda toplanan yaklaşık 6 bin kişilik topluluğa seslendi. Ağar, konuşmasının büyük bölümünü hükümete ayırarak eleştiri oklarını AK Parti'ye doğru attı. AK Parti'nin jet sosyete partisi olduğunu belirten Ağar, kendilerinin halkın partisi olacağını söyledi. Ağar halka şöyle seslendi: "AK Parti, SEKA'dan Petkim'e kadar her şeyi satarak bişeyler yaptıklarını sanıyorlar. Herşeyi ithal ederek esnafları yok ediyorlar. Merkez sağ iktidar olduktan sonra çiftçi hiç kimseye mühtaç olmayacak. O yüzden tüm çiftçilere söyleyin Kırat geliyor. Merak etmeyin 48 saaten az bir zaman kaldı."

Kaynak: CHA